2024. április 18, csütörtök - Andrea

Emlékezzünk meg közösen a félegyházi honvéd altábornagyról
2019. Március 06. 15:04, szerda | Helyi

Emlékezzünk meg közösen a félegyházi honvéd altábornagyról

Március 14-én (csütörtökön) 13:30 órakor a Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola diákjai és a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület részvételével hajtsunk fejet Boczonádi Szabó József honvéd altábornagy sírja előtt.

Felújították Boczonádi Szabó József tábornok sírját
2018. Május 22. 16:30, kedd | Helyi

Felújították Boczonádi Szabó József tábornok sírját

Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc hősének, az újraindított Ludovika Akadémia első parancsnokának, Boczonádi Szabó József tábornok Felsőtemetőben található sírjának állapota az évek folyamán nagyon megromlott.

Felújították Boczonádi Szabó József sírját
2018. Május 15. 10:46, kedd | Helyi

Felújították Boczonádi Szabó József sírját

A kiskunfélegyházi Felsőtemetőben található az 1848-49-es forradalom és szabadságharc hősének, az újraindított Ludovika Akadémia első parancsnokának Boczonádi Szabó József tábornok sírja.

A szabadságharc félegyházi őrnagyáról jelent meg kötet
2014. Május 15. 14:43, csütörtök | Helyi

A szabadságharc félegyházi őrnagyáról jelent meg kötet

Az 1848-49-es szabadságharc félegyházi őrnagya, Boczonádi Szabó József életéről és munkásságáról írt könyvet Szász András Pilinszky-díjas író, újságíró.