2024. április 25, csütörtök - Márk

Verhetetlen omlett ötletek
2017. Június 17. 10:00, szombat |

Verhetetlen omlett ötletek

Most megszereted a francia klasszikust!

Gyorsaság kell a kullancs ellen
2017. Június 17. 09:00, szombat |

Gyorsaság kell a kullancs ellen

Ne kenegessük, hanem határozott mozdulattal rántsuk ki a kullancsot, ha már sikerült a bőrünkbe fúrnia magát.

A természet segít: 5 probléma és megoldásuk
2017. Június 17. 08:00, szombat |

A természet segít: 5 probléma és megoldásuk

A természet nagy gyógyszertárában rengeteg gyógymód lapul a legkülönfélébb problémákra is.

Jótékonysági koncert Lilla gyógyulásáért
2017. Június 16. 20:27, péntek |

Jótékonysági koncert Lilla gyógyulásáért

Tompeti és Barátai jótékonysági koncertet szervez a Sorsocskák Alapítvány és a Béke Egy Mosollyal Kezdődik Alapítvány egy három éves, oxigénhiánnyal született kislány, Lilla javára.

Négyszer loptak egy nap alatt
2017. Június 16. 13:18, péntek |

Négyszer loptak egy nap alatt

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vette Cs. Rolandot.

A Termál Bisztró a felújítások alatt is üzemel
2017. Június 16. 12:21, péntek |

A Termál Bisztró a felújítások alatt is üzemel

Tájékoztatjuk a kedves Vendégeket, hogy a Termál Bisztró kültéri területének munkálatai előre láthatóan június 19-től július 7-ig tartanak.

Hatvan éve Petőfi nevét viseli könyvtár
2017. Június 16. 11:52, péntek |

Hatvan éve Petőfi nevét viseli könyvtár

Hatvan évvel ezelőtt vette fel a városi könyvtár Petőfi Sándor nevét. A könyvtár igazgatónője, Kállainé Vereb Mária idézte fel a Hattyúház történetét.

Négypatkós minősítést kapott az iskola lovardája
2017. Június 16. 11:49, péntek |

Négypatkós minősítést kapott az iskola lovardája

Négy­patkós minősítésben részesült a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszer­ipari Szakképző Iskola lovardája – jelentette be az örömhírt Rózsa Pál, az iskola igazgatója a lovászok keddi szakmunkásvizsgáján.

A tizenhármas volt eddig is a szerencseszámom -, mondta meghatottan a vezető óvónő Bankfaluban
2017. Június 16. 10:08, péntek |

A cím megértéséhez magyarázat szükséges. Az elmúlt másfél évben több alkalommal érkezett német testvérvárosunkból adomány.

OB kvalifikációtól a kenus versenyig
2017. Június 16. 08:06, péntek |

OB kvalifikációtól a kenus versenyig

Aktívan, íjászattal teltek az elmúlt hétvégék a KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály életében.

Nyári táborok idén is a könyvtárban
2017. Június 15. 16:10, csütörtök |

Nyári táborok idén is a könyvtárban

A Petőfi Sándor Városi Könyvtár több éve szervez nyári táborokat általános iskolás diákok részére.

Június közepéig jelentkezhetnek a tehetséges diákok a Mathias Corvinus Collegium képzéseire
2017. Június 15. 15:57, csütörtök |

Felső tagozatos, középiskolás és leendő egyetemista diákok jelentkezését várja az ország egyik legismertebb tehetséggondozó intézménye, a Mathias Corvinus Collegium (MCC).