2024. április 25, csütörtök - Márk

Legfontosabb vizsgálatok cukorbetegeknek
2017. Március 18. 13:00, szombat |

Legfontosabb vizsgálatok cukorbetegeknek

A cukorbetegség egy igen gyakori és veszélyes szövődménye a diabeteszes láb, mely elhanyagolt esetben akár járásképtelenséget, sőt, amputációt is okozhat.

Érdemes kivizsgáltatni az erős szívdobogást
2017. Március 18. 12:00, szombat |

Érdemes kivizsgáltatni az erős szívdobogást

Akár a családban fordult elő szívbetegség, akár szokatlan tüneteket tapasztalunk, a kardiológiai kivizsgálás számos súlyos, akár végzetes betegség kiszűrését, megelőzését teszi lehetővé

Izgalmas programok a víz világnapján a budapesti fürdőkben
2017. Március 18. 11:00, szombat |

Izgalmas programok a víz világnapján a budapesti fürdőkben

Március 19-én, a Víz Világnapját megelőző vasárnap pezsdítő programok széles választéka várja korosztálytól függetlenül a vendégeket Budapest fürdőiben.

Mikor váltsunk nyári gumira?
2017. Március 18. 10:00, szombat |

Mikor váltsunk nyári gumira?

A legtöbb kárt a kátyúk és a padkák okozzák a gumiabroncsokban, de gyakori a nem megfelelő nyomás és a futómű rossz beállítása is

Joggal félnek a mezgés diákoktól a versenyeken
2017. Március 18. 09:26, szombat |

Joggal félnek a mezgés diákoktól a versenyeken

Újabb sikereket értek el a Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola diákjai, ezúttal a Pék Országos Szakma Kiváló Tanulója Versenyen.

A nők ennyit változtak 60 év alatt
2017. Március 18. 09:00, szombat |

A nők ennyit változtak 60 év alatt

Kutatók szerint ideje elfelejtenünk a homokóra alaktípust, ugyanis a modern kor női teltebbek és magasabbak, mint 60 évvel korábban élt társaik.

Furcsa okok, amik miatt hízhatunk
2017. Március 18. 08:00, szombat |

Furcsa okok, amik miatt hízhatunk

Ha sok cukros, zsíros ételt eszünk, és keveset, vagy egyáltalán nem mozgunk, akkor hízni fogunk, ez teljesen egyértelmű.

Félegyháza értékeinek népszerűsítését célozták meg a kétnapos rendezvénnyel
2017. Március 18. 07:25, szombat |

Félegyháza értékeinek népszerűsítését célozták meg a kétnapos rendezvénnyel

A Natura Hungarica Alapítvány kétnapos rendezvényén a félegyházi általános iskolások megismerhették a közvetlen környezetükben rejlő értékeket, a város legfőbb látványosságait és kincseit.

Már igényelhető e fontos támogatás
2017. Március 17. 12:39, péntek |

Már igényelhető e fontos támogatás

Március 16-31. között lehet benyújtani az idei tenyészkoca állatjóléti támogatási kérelmeket.

Ma még tavasz, holnap ősz lesz
2017. Március 17. 11:16, péntek |

Ma még tavasz, holnap ősz lesz

Pénteken eleinte túlnyomóan napos időre számíthatunk, majd délutántól észak felől fokozatosan megnövekszik, megvastagszik a felhőzet.

Négy jármű ütközött össze az M5-ös autópályán Lajosmizse közelében
2017. Március 17. 11:11, péntek |

Négy jármű ütközött össze az M5-ös autópályán Lajosmizse közelében

Ketten sérültek meg, amikor egy kamion és három személyautó ütközött össze Lajosmizse közelében, az M5-ös autópályán a péntekre virradó éjszaka.