2024. április 16, kedd - Csongor

2018. December 11. 18:04, kedd | Helyi
Forrás: Egészséges Félegyházáért Egyesület

Adománygyűjtés a hajléktalanszállón élőknek

„Jót tenni jó!” adománygyűjtő akciót szervez az Egészséges Félegyházáért Egyesület, mely keretében az Alpári úti hajléktalanszállón ellátásban részesülők számára gyűjt mindennapi életvitelhez szükséges tisztálkodási szereket, mosószert, például:

• tusfürdő, szappan, testápoló, kézkrém
• dezodor, illatszer
• sampon, hajbalzsam, hajápolási eszközök
• borotva, borotvahab
• mosópor, mosószer, textilöblítő
• új, cimkés fehérnemű, alsónemű, zokni

Valamint szeretnék a hölgyeket meglepni, mert egy hajléktalan nőnek is jár, hogy szépnek érezhesse magát:
• szépségápolási termékek
• kozmetikumok
• hajápolási termékek
• intimhigiéniás termékek

Higiéniai okokból csak bontatlan, nem használt, lejárati időn belüli termékeket tudnak kiosztani, ezért tisztelettel kérik, hogy mindezt vegyék figyelembe az adományozás során.

Adományaikat leadhatják 2018. december 15-ig a Polgármesteri Hivatal földszinti ügyfélszolgálatán (Kiskunfélegyháza, Kossuth u.1.) és a Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálatnál (Kiskunfélegyháza, Hunyadi u.6.)

Az adományokat karácsony előtt juttatják el a hajléktalanszállóra.

2024. Április 16. 17:27, kedd | Helyi

Dobogós eredmény országos angol versenyen

Kiemelkedő eredményeket értek el a mórások a HEBE Kft. angol nyelvű országos egyfordulós levelezős egyéni és csapatversenyén.

2024. Április 16. 16:36, kedd | Helyi

Összeütközött két gépkocsi az 5-ös főúton

Kiskunfélegyháza határában akadályozza a forgalmat a baleset.

2024. Április 16. 12:38, kedd | Helyi

Nemzetközi zongoraversenyen bizonyítottak

Elek Janka és Elek János négykezes formációját Kiemelt Arany fokozattal díjazták.

2024. Április 16. 09:26, kedd | Helyi

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak: beborul az ég, és többfelé kell esőre, akár zivatarra is készülni.