2024. április 25, csütörtök - Márk

2017. Szeptember 26. 17:47, kedd | Helyi sport
Forrás: Nagy Krisztián

Augusztusban alakultak és már kiváló eredményeket értek el

Félegyházi Térségi Sportiskola 2017. augusztusában alakult Thai Box Szakosztályának versenyzői részt vettek a WFC Hungary és a Muaythai Országos Szakszövetség által megszervezett K-1, K-1 Light Országos Bajnokságán.

Az eredmények magukért beszélnek. Provics Gergő a dobogó legmagasabb fokára állhatott kadett korcsoportban 63,5 kg-ban. Provics Gergő a szokott higgadtságával és teljes technikai arzenáljának felvonultatásával bizonytalanította el ellenfeleit, ezzel megszerezve győzelmeit. Kovács Martin junior korosztályban 63.5 kg-ban 2. helyezést ért el. Martin pontozásos vereséget szenvedett az idei évben a Bangkoki Muaythai Ifjúsági Világbajnokságon harmadik helyet elérő világbajnok ellen. Kovács Martin a pszichikai nyomást legyőzve higgadtan követte az edzői utasításokat és gyönyörűen hajtotta végre azokat. Szabó Dávid junior korosztályban -75 kg-ban szintén 2. helyezést. Dávid a szokott kemény stílusával küzdött. Volentér András az egyesület tapasztalt harcosa 5. helyezést ért. András nagyon szépen alkalmazta a kontra technikákat. Versenyzőket Czakó Ervin, Nagy Tibor és Nagy Krisztián készítette fel. A szakosztály versenyzői továbbra sem pihenhetnek, mert jövő héten részt vesznek Zalaegerszegen megrendezésre kerülő nemzetközi K1 bajnokságon.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.