2018. február 26, hétfő - Edina

2017. Szeptember 13. 10:50, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Elkészült a kosárlabda pálya

Az FTSI Kosárlabda Szakosztály vezetése és Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata szeretettel vár mindenkit szeptember 20-án 16:30 órakor a Honvéd pályán megrendezésre kerülő kosárlabda pálya átadási ünnepségére.

A korszerű szabadtéri tömegsport célokat is szolgáló kosárlabda pálya végre elkészült. Az ünnepségen szeretettel látnak minden kedves Érdeklődőt!

FTSI Kosárlabda Szakosztály Vezetése és Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata

2018. Február 25. 19:05, vasárnap | Helyi

A DAL 2018 győztese Kiskunfélegyházán lép fel először a döntő után

A Dal 2018 győztese, a legtöbb közönségszavazatot elérő magyar modern metal zenekar, az AWS 2018. március 2-án először Kiskunfélegyházán a Rocktárban lép színpadra a döntő után!

2018. Február 25. 14:37, vasárnap | Helyi

Az „anyák megmentőjének” életét vitték színpadra

Nem is lehetett volna méltóbban megemlékezni a 200 éve született nagynevű orvosról: Semmelweis Ignácról, mint az orgoványi Karakterek Színtársulat csodálatos előadásával.

2018. Február 25. 13:00, vasárnap | Helyi

Fontos határidő közeleg az autósoknak

Azok az év végén biztosítót váltó autósok, akik nem fizették be az első negyedéves kötelező gépjármű felelősségi biztosítás díját, március 1-jéig ezt még szankciómentesen pótolhatják...

2018. Február 25. 12:00, vasárnap | Helyi

Duplájára emelik az újszülöttek támogatását Félegyházán

A korábbi összeg kétszeresével támogatja a jövőben az önkormányzat a Kiskunfélegyházán gyerme­ket vállaló szülőket.