2024. április 18, csütörtök - Andrea

2016. Szeptember 19. 23:30, hétfő | Helyi sport
Forrás: Vass Tibor

Fénypárduc sikerek az íjász Országos Bajnokságon

Két fővel vettek részt a KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai a Történelmi Íjász Országos és Nemzeti Bajnokságon Egerben.

A több mint kétszáz íjászt megmozgató versenyen Horváth Anna és Horvát Csenge kimagasló teljesítményt nyújtottak

Horváth Csenge a vadászreflexes kategóriában a gyermeklányok között az OB második helyét szerezte meg.

Horváth Anna eredményesen küzdötte be magát a hatfős döntőbe, mindössze kilenc ponttal maradva le a harmadik helyről. Sajnos az extra hosszú távok nehéznek bizonyultak számára és így visszacsúszott az így is igen előkelő ötödik helyre.

Fénypárducok támogatói:
Integrál Zrt., Félegyházi Szuperinfo, Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola, Kollégium

Egyéb információk: https://www.facebook.com/fenyparducok/

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

2024. Április 09. 12:27, kedd | Helyi sport

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.

2024. Április 04. 16:29, csütörtök | Helyi sport

Húsvéti verseny beszámolók a Koppányok tollából

2024. március 29-én Nagypénteken, Domaszéken jártunk a Farkas a Piroskát elnevezésű örömíjászversenyen.

2024. Március 26. 11:01, kedd | Helyi sport

Tavaszi versenyek a Koppányoknál

2024. március 17-én a Magyar Íjász Szövetség 3D Szakága 2024. évi 3D Teremíjász Országos Bajnokságon vettek részt a Koppányok 4 fővel.