2017. november 25, szombat - Katalin

2017. Szeptember 11. 11:03, hétfő | Helyi
Forrás: police.hu

Halálos vonatgázolás Kiskunfélegyházán

Egy 61 éves helyi férfi halt meg a balesetben.

A rendelkezésre álló adatok alapján 2017. szeptember 11-én 9 óra 50 perc körül Kiskunfélegyházán, a Szegedi úton lévő vasúti kereszteződésben egy menetrend szerint közlekedő személyvonat eddig tisztázatlan körülmények között elütött egy 61 éves kerékpárost. A férfi olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.

Az érintett útszakaszon nincs forgalomkorlátozás.

2017. November 24. 21:38, péntek | Helyi

Rockenbauer Pál emléke örök a félegyháziak szívében is

Példaképükre – a nagy természetjáróra emlékeztek a Kiskun Természetbarát SE tagjai és a túrázás, hegymászás, erdőjárás szerelmesei november 24-én 17 órakor a Platán utcai pihenőparkban felállított emlékműnél.

2017. November 24. 16:13, péntek | Helyi

Adventi jótékonysági gitárkoncert

Soós Brigitta gitárművész előadásában a barokk gitárirodalom remekei hallhatók 2017. december 2-án, szombaton 18 órától a Polgármesteri Hivatal Dísztermében az első adventi gyertya meggyújtása után.

2017. November 24. 14:39, péntek | Helyi

Országos Fekvenyomó Bajnokságot rendeznek Kiskunfélegyházán

A Center Gym Kiskunfélegyháza versenyét a Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium Sportcsarnokában rendezik meg november 25-én 10 órakor.

2017. November 24. 12:59, péntek | Helyi

Konferenciát tartottak a sportkedvelők

Sportos Élet Konferencia… - e címet viselte az az összejövetel, melyet a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub szervezett és az Ipartestület Székházában november 23-án tartottak meg.