2024. április 16, kedd - Csongor

2016. Augusztus 10. 20:38, szerda | Helyi sport
Forrás: Vas Tibor

Három érem a Maros kupán

Hat fővel képviselték Kiskunfélegyházát a Fénypárducok Ferencszálláson a DAR 3D-s versenysorozatának 3. állomásán, a Maros kupán.

A hölgyek Szabó Judit, Vas Bianka és Vasné Köteles Anita pusztai, az urak közül Pélyi Lénárd barebow, Vincze Zoltán és Vas Tibor vadászreflex kategóriában versenyzett.
A maros árterében erdős területen megrendezett versenyen 24 célt kellett meglőni. A változatos 3d-s célok (kecske, vaddisznó, pingvin, cápa) eltalálását a szintkülönbségek, az erdőben uralkodó fényviszonyok és a kósza légáramlatok nehezítették. A nehézségek ellenére három érmet sikerült gyűjteni a Fénypárducok csapatának.

Eredményeink:

Vas Bianka – ifi lány pusztai – 1.hely
Vasné Köteles Anita – felnőtt nő pusztai – 3. hely
Pélyi Lénárd – felnőtt férfi barebow – 2. hely.

A Fénypárducok támogató: Integrál Zrt., Szuperinfó Kiskunfélegyháza

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

2024. Április 09. 12:27, kedd | Helyi sport

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.

2024. Április 04. 16:29, csütörtök | Helyi sport

Húsvéti verseny beszámolók a Koppányok tollából

2024. március 29-én Nagypénteken, Domaszéken jártunk a Farkas a Piroskát elnevezésű örömíjászversenyen.

2024. Március 26. 11:01, kedd | Helyi sport

Tavaszi versenyek a Koppányoknál

2024. március 17-én a Magyar Íjász Szövetség 3D Szakága 2024. évi 3D Teremíjász Országos Bajnokságon vettek részt a Koppányok 4 fővel.