2016. Június 21. 08:20, kedd | Helyi sport
Forrás: Vas Tibor

Három érem Rákoskeresztúron

Egy arany, egy ezüst és egy bronzérmet gyűjtöttek a Fénypárducok

Nyolc fővel képviselték Kiskunfélegyházát a KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai a Rákosmenti Turul Szittyák nyári versenysorozatának első versenyén. A kellemes hangulatú versenyen, harminc célt kellett leküzdeni az íjászoknak.

A közel száz fős mezőnyben három érmet sikerült szerezni a Fénypárducoknak.
Horváth Csenge gyerek lány vadászreflex kategóriában első lett, emellett megnyerte a 14 év alatti korosztály játékos íjászpárbaját is.
Vasné Kötele Anita felnőtt nő tradicionális kategóriában bronzérmet szerzett.
Vas Tibor a felnőtt férfi vadászreflex kategóriában teljesítményével az ezüstérmet érdemelte ki.
Papp Zoltán a tradicionális felnőtt férfiak között 11. lett, Vas Bianka a felnőtt nők között 4. Horváth Józsefné a 8. lett.
Horváth Anna mindössze 13 ponttal lemaradva a dobogóról 4. lett.
Horváth József élete második versenyén a 63%-os teljesítményével a 8. lett.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. április 20-án a kiskunfélegyházi Zöldmező Lovassport Egyesület csapata Jászkarajenőre látogatott, ahol a Karai Mini Major rendezésében egy színvonalas versenyen vett részt.

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

Fantasztikusan teljesítettek az Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntő I-II. korcsoport csapatversenyében a Kiskunfélegyházi Platán Utcai Általános Iskola lányai.

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.