2024. április 17, szerda - Rudolf

2018. Szeptember 23. 11:19, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Templom Plébániája

Hírek az Ótemplomból

Évközi 25. vasárnap - 2018. szeptember 23.

1. Hétfőn Szent Gellért püspök és vértanú ünnepe, csütörtökön Páli Szent Vince áldozópap emléknapja, szombaton pedig Szent Mihály, Szent Gábor és Szent Rafael főangyalok ünnepe lesz.

2. Hétfőn este ½ 6-kor Bibliaórát tartanak a Jókai utcai Közösségi Házban. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

3. Hétfőn este ½ 7-kor lesz a Szent József Kör gyűlése a Közösségi Házban. Minden édesapát és leendő édesapát szeretettel várnak.

4. Kedden és pénteken 9-től 11 óráig van nyitva a Jókai utca 1. szám alatti Karitász bolt. Szeretettel várják az érdeklődőket.

5. Szeptember 27-én, csütörtökön délután 5 órakor lesz a Szent Mónika Közösség gyűlése a Mária Kertben, a plébánia udvarán.

6. Szeptember 29-én, szombaton az esti szentmisét a Szent Mónika Közösség szándékára, jövő vasárnap pedig az esti szentmisét a Szent József Kör szándékára mondják.

7. Szeptember 30-án, jövő vasárnap még nem változik a miserend, de október 2-ától, jövő keddtől az esti szentmisék már ½ 6-kor lesznek.

8. Két hét múlva, október 7-én, az esti, ½ 6-os mise keretében szolgáltatják ki a betegek szentségét. Kérik, hogy aki szeretné felvenni ezt a szentséget (idős kora vagy súlyos betegsége miatt), az szíveskedjen feliratkozni a plébánia irodájában vagy a sekrestyében.

9. Októberben indítják a bérmálásra felkészítő ifjúsági hittant. Csütörtök esténként ½ 7-re várják a plébániára azokat a középiskolás és nyolcadikos ifjakat, akik szeretnének bérmálkozni.

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!

2024. Április 16. 17:27, kedd | Helyi

Dobogós eredmény országos angol versenyen

Kiemelkedő eredményeket értek el a mórások a HEBE Kft. angol nyelvű országos egyfordulós levelezős egyéni és csapatversenyén.

2024. Április 16. 16:36, kedd | Helyi

Összeütközött két gépkocsi az 5-ös főúton

Kiskunfélegyháza határában akadályozza a forgalmat a baleset.

2024. Április 16. 12:38, kedd | Helyi

Nemzetközi zongoraversenyen bizonyítottak

Elek Janka és Elek János négykezes formációját Kiemelt Arany fokozattal díjazták.

2024. Április 16. 09:26, kedd | Helyi

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak: beborul az ég, és többfelé kell esőre, akár zivatarra is készülni.