2019. március 24, vasárnap - Gábor, Karina

2018. Február 22. 19:26, csütörtök | Helyi
Forrás: Adrienn

Indul az ingyenes buszjárat a kecskeméti kórházba

Május 1-jétől minden hétfőn, szerdán, pénteken a reggeli órákban a kecskeméti kórházba igyekvők felszállhatnak arra a buszra, mely a kórháznál teszi le a betegeket.

Nincs több átszállás, bosszankodás és hosszú séta, mert a busz előreláthatólag a Sport Vendéglőnél kialakított buszöbölben, továbbá a Városháza és a Petőfi lakótelep környékén is meg fog állni, hogy felvegye azokat az utasokat, akik városunkból Kecskemétre kényszerülnek vizsgálatra, kezelésre.

Délután pedig ugyanezen az útvonalon hozza vissza a betegeket a busz.

A járat ingyenes lesz azok számára, akik orvosi beutalóval, vagy kezelési lappal rendelkeznek, valamint a betegeket kísérő személy (1 fő) számára is.

A járat pontos menetrendjéről, valamint a buszmegállók helyszínéről később részletes tájékoztatást adunk.

(Kép: illusztráció)

2019. Március 23. 19:00, szombat | Helyi

Nem kincset kerestek

Az előző évekhez hasonlóan a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola is csatlakozott a Te Szedd! - önkéntesen a Tiszta Magyarországért akcióhoz.

2019. Március 23. 14:00, szombat | Helyi

Japán szimfonikus zenekar adott koncertet Félegyházán

Különleges zenei élményben lehetett részük a félegyházi zenekedvelőknek csütörtökön.

2019. Március 23. 12:00, szombat | Helyi

Mind a négy évszakban kedvelt kirándulóhely a Dunakanyar

Szép-szép, de a sok hegy eltakarja a kilátást! – mondta egyszer egy alföldi ember Nagymaroson, a Duna partján állva.

2019. Március 23. 10:00, szombat | Helyi

Nem vesszük komolyan a Cyber-kockázatot

A fogyasztók 46 százaléka aggódik a számítógépes bűnözés rohamos terjedése miatt, ugyanakkor a lakosság mindössze egyharmada védekezik megfelelően a veszélyek ellen