2018. december 11, kedd - Árpád

2018. Február 22. 19:26, csütörtök | Helyi
Forrás: Adrienn

Indul az ingyenes buszjárat a kecskeméti kórházba

Május 1-jétől minden hétfőn, szerdán, pénteken a reggeli órákban a kecskeméti kórházba igyekvők felszállhatnak arra a buszra, mely a kórháznál teszi le a betegeket.

Nincs több átszállás, bosszankodás és hosszú séta, mert a busz előreláthatólag a Sport Vendéglőnél kialakított buszöbölben, továbbá a Városháza és a Petőfi lakótelep környékén is meg fog állni, hogy felvegye azokat az utasokat, akik városunkból Kecskemétre kényszerülnek vizsgálatra, kezelésre.

Délután pedig ugyanezen az útvonalon hozza vissza a betegeket a busz.

A járat ingyenes lesz azok számára, akik orvosi beutalóval, vagy kezelési lappal rendelkeznek, valamint a betegeket kísérő személy (1 fő) számára is.

A járat pontos menetrendjéről, valamint a buszmegállók helyszínéről később részletes tájékoztatást adunk.

(Kép: illusztráció)

2018. December 11. 18:04, kedd | Helyi

Adománygyűjtés a hajléktalanszállón élőknek

2018. December 11. 13:47, kedd | Helyi

A polgárőrökre idén is számíthatott a város

December 7-én tartotta a Petőfi Sándor Polgárőr Egyesület évzáró rendezvényét a Városháza dísztermében.

2018. December 11. 11:23, kedd | Helyi

Piaci árak

Aktuális árak a félegyházi zöldség-gyümölcs piacon.

2018. December 11. 09:22, kedd | Helyi

Adventi hangverseny a Szent István Templomban

A Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola növendékei szeretettel várnak mindenkit december 14-én, pénteken 15.30-kor a Szent István Templomba.