2018. február 26, hétfő - Edina

2017. Szeptember 13. 11:37, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

IV. Mezgé Piknik

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium,Szakközépiskola és Kollégium szeretettel meghív minden érdeklődőt az szeptember 30-án, szombaton 9 és 16 óra között tartandó IV. Mezgé Piknikre.

A lovas, gasztro- és családi napra az iskola csongrádi úti tangazdaságában kerül sor.

Program:

• Megyei díjlovas bajnokság
  • „Istálló kiállítás” (képzőművészeti kiállítás a lóistállóban)
  • Gyermeklovagoltatás, kocsikázás, állatsimogatás
  • Állatbemutató idegenvezetéssel
  • Íjászat
  • Néptáncbemutató
  • Varázslatos mesék, izgalmas hangszerek
  • Autós, motoros szimulátorok
  • Kézműves kiállítás és vásár
  • Gasztropiac kóstolóval, termelői vásár (méz, lekvár, sajtok, kolbászok, szalámik)
  • Gyerekeknek kézműves foglalkozás: kifestő, aszfaltrajzolás, színezés, csillámtetoválás, arcfestés, ugrálóvár
  • Szürkemarhapörkölt bográcsban

Büfé a húsipari tanüzem termékeiből: szendvicsek, lekváros kenyér, Mezgé burger, gofri.

Képünk: 2016. évi archív

Címkék: Mezgé Piknik

2018. Február 25. 19:05, vasárnap | Helyi

A DAL 2018 győztese Kiskunfélegyházán lép fel először a döntő után

A Dal 2018 győztese, a legtöbb közönségszavazatot elérő magyar modern metal zenekar, az AWS 2018. március 2-án először Kiskunfélegyházán a Rocktárban lép színpadra a döntő után!

2018. Február 25. 14:37, vasárnap | Helyi

Az „anyák megmentőjének” életét vitték színpadra

Nem is lehetett volna méltóbban megemlékezni a 200 éve született nagynevű orvosról: Semmelweis Ignácról, mint az orgoványi Karakterek Színtársulat csodálatos előadásával.

2018. Február 25. 13:00, vasárnap | Helyi

Fontos határidő közeleg az autósoknak

Azok az év végén biztosítót váltó autósok, akik nem fizették be az első negyedéves kötelező gépjármű felelősségi biztosítás díját, március 1-jéig ezt még szankciómentesen pótolhatják...

2018. Február 25. 12:00, vasárnap | Helyi

Duplájára emelik az újszülöttek támogatását Félegyházán

A korábbi összeg kétszeresével támogatja a jövőben az önkormányzat a Kiskunfélegyházán gyerme­ket vállaló szülőket.