2017. november 25, szombat - Katalin

2017. Szeptember 13. 11:37, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

IV. Mezgé Piknik

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium,Szakközépiskola és Kollégium szeretettel meghív minden érdeklődőt az szeptember 30-án, szombaton 9 és 16 óra között tartandó IV. Mezgé Piknikre.

A lovas, gasztro- és családi napra az iskola csongrádi úti tangazdaságában kerül sor.

Program:

• Megyei díjlovas bajnokság
  • „Istálló kiállítás” (képzőművészeti kiállítás a lóistállóban)
  • Gyermeklovagoltatás, kocsikázás, állatsimogatás
  • Állatbemutató idegenvezetéssel
  • Íjászat
  • Néptáncbemutató
  • Varázslatos mesék, izgalmas hangszerek
  • Autós, motoros szimulátorok
  • Kézműves kiállítás és vásár
  • Gasztropiac kóstolóval, termelői vásár (méz, lekvár, sajtok, kolbászok, szalámik)
  • Gyerekeknek kézműves foglalkozás: kifestő, aszfaltrajzolás, színezés, csillámtetoválás, arcfestés, ugrálóvár
  • Szürkemarhapörkölt bográcsban

Büfé a húsipari tanüzem termékeiből: szendvicsek, lekváros kenyér, Mezgé burger, gofri.

Képünk: 2016. évi archív

Címkék: Mezgé Piknik

2017. November 24. 21:38, péntek | Helyi

Rockenbauer Pál emléke örök a félegyháziak szívében is

Példaképükre – a nagy természetjáróra emlékeztek a Kiskun Természetbarát SE tagjai és a túrázás, hegymászás, erdőjárás szerelmesei november 24-én 17 órakor a Platán utcai pihenőparkban felállított emlékműnél.

2017. November 24. 16:13, péntek | Helyi

Adventi jótékonysági gitárkoncert

Soós Brigitta gitárművész előadásában a barokk gitárirodalom remekei hallhatók 2017. december 2-án, szombaton 18 órától a Polgármesteri Hivatal Dísztermében az első adventi gyertya meggyújtása után.

2017. November 24. 14:39, péntek | Helyi

Országos Fekvenyomó Bajnokságot rendeznek Kiskunfélegyházán

A Center Gym Kiskunfélegyháza versenyét a Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium Sportcsarnokában rendezik meg november 25-én 10 órakor.

2017. November 24. 12:59, péntek | Helyi

Konferenciát tartottak a sportkedvelők

Sportos Élet Konferencia… - e címet viselte az az összejövetel, melyet a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub szervezett és az Ipartestület Székházában november 23-án tartottak meg.