2017. szeptember 26, kedd - Jusztina

2017. Szeptember 13. 11:37, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

IV. Mezgé Piknik

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium,Szakközépiskola és Kollégium szeretettel meghív minden érdeklődőt az szeptember 30-án, szombaton 9 és 16 óra között tartandó IV. Mezgé Piknikre.

A lovas, gasztro- és családi napra az iskola csongrádi úti tangazdaságában kerül sor.

Program:

• Megyei díjlovas bajnokság
  • „Istálló kiállítás” (képzőművészeti kiállítás a lóistállóban)
  • Gyermeklovagoltatás, kocsikázás, állatsimogatás
  • Állatbemutató idegenvezetéssel
  • Íjászat
  • Néptáncbemutató
  • Varázslatos mesék, izgalmas hangszerek
  • Autós, motoros szimulátorok
  • Kézműves kiállítás és vásár
  • Gasztropiac kóstolóval, termelői vásár (méz, lekvár, sajtok, kolbászok, szalámik)
  • Gyerekeknek kézműves foglalkozás: kifestő, aszfaltrajzolás, színezés, csillámtetoválás, arcfestés, ugrálóvár
  • Szürkemarhapörkölt bográcsban

Büfé a húsipari tanüzem termékeiből: szendvicsek, lekváros kenyér, Mezgé burger, gofri.

Képünk: 2016. évi archív

Címkék: Mezgé Piknik

2017. Szeptember 26. 12:30, kedd | Helyi

Bérunióért harcol a jobbik

Szőcs Norbert a Jobbik Magyarországért Mozgalom regionális igazgatója szeptember 25-én mutatta be Bács-Kiskun megye 4. számú választókerületének jobbikos országgyűlési képviselő jelöltjét Kollár Lászlót.

2017. Szeptember 26. 11:05, kedd | Helyi

Piaci Árak

Aktuális árak a kiskunfélegyházi zöldség-gyümölcs piacon.

2017. Szeptember 26. 08:57, kedd | Helyi

XVII. Városi Diáknap

Városi Diáknapot szervez a Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzat szeptember 27-én, szerdán Kiskunfélegyházán, a városháza előtt.