2018. február 26, hétfő - Edina

2017. Szeptember 13. 16:05, szerda | Helyi
Forrás: OrientPress

Kapunk még nyári napot

Csütörtökön nyárias melegre van kilátás, napközben akár 27-29 Celsius fokot is mérhetünk - olvasható a koponyeg.hu előrejelzésében.

Csütörtök estig többórás napsütésre számíthatunk. Estétől aztán megnövekszik a gomolyfelhőzet, és nyugaton már zápor, zivatar is kialakulhat. Estig a DNy-i, estétől az ÉNy-i szél fokozódhat viharossá. 24 és 29 fok közötti nyárias meleg lesz. Kettős fronthatás érvényesül.

Péntek délelőtt erősen, délután változóan felhős lesz az ég. Zápor csak elszórtan alakul ki. Mérséklődik az eleinte még erős légmozgás. 15 és 22 fok közé gyengül a felmelegedés.

Szombaton gomolyfelhős időre, többfelé záporokra, zivatarokra van kilátás. 25-26 fok körüli értékeket mérhetünk délután.

Vasárnap délelőtt erősen felhős lesz az ég, többfelé fordul elő eső, zápor. Délután szakadozhat a felhőzet, de még ekkor is kialakulnak záporok. Megerősödik az ÉNy-i szél. Újra lehűl a levegő: 15 és 21 fok között alakul a csúcsérték.

Hétfőn erősen felhős, szeles idő valószínű. Elszórtan fordul elő záporeső, szitálás, 16 fok körül alakulhat a maximum.

2018. Február 25. 19:05, vasárnap | Helyi

A DAL 2018 győztese Kiskunfélegyházán lép fel először a döntő után

A Dal 2018 győztese, a legtöbb közönségszavazatot elérő magyar modern metal zenekar, az AWS 2018. március 2-án először Kiskunfélegyházán a Rocktárban lép színpadra a döntő után!

2018. Február 25. 14:37, vasárnap | Helyi

Az „anyák megmentőjének” életét vitték színpadra

Nem is lehetett volna méltóbban megemlékezni a 200 éve született nagynevű orvosról: Semmelweis Ignácról, mint az orgoványi Karakterek Színtársulat csodálatos előadásával.

2018. Február 25. 13:00, vasárnap | Helyi

Fontos határidő közeleg az autósoknak

Azok az év végén biztosítót váltó autósok, akik nem fizették be az első negyedéves kötelező gépjármű felelősségi biztosítás díját, március 1-jéig ezt még szankciómentesen pótolhatják...

2018. Február 25. 12:00, vasárnap | Helyi

Duplájára emelik az újszülöttek támogatását Félegyházán

A korábbi összeg kétszeresével támogatja a jövőben az önkormányzat a Kiskunfélegyházán gyerme­ket vállaló szülőket.