2018. február 26, hétfő - Edina

2017. Szeptember 13. 08:31, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Kerékpár-regisztráció lesz pénteken

Kerékpár-regisztrációt tart a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság a Hősök Parkjában szeptember 22-én, pénteken 10 és 14 óra között.

Az akció célja a kerékpárlopások számának csökkentése, illetve a felkutatott járművek visszajuttatása a tulajdonosukhoz. A rendőrök ellenőrzik a biciklik megfelelnek-e a biztonságos közlekedés feltételeinek, a hiányosságokról a tulajdonosok listát kapnak. A várakozási idő csökkentése érdekében vigyék magukkal személyi okmányaikat és a kerékpár vázszámát igazoló iratot, ennek hiányában a leolvasott vázszámot felírva. A rendőrség munkatársai kérik, hogy a kerékpárokat tiszta állapotban vigyék a regisztrációra.

Képünk: illusztráció

2018. Február 25. 19:05, vasárnap | Helyi

A DAL 2018 győztese Kiskunfélegyházán lép fel először a döntő után

A Dal 2018 győztese, a legtöbb közönségszavazatot elérő magyar modern metal zenekar, az AWS 2018. március 2-án először Kiskunfélegyházán a Rocktárban lép színpadra a döntő után!

2018. Február 25. 14:37, vasárnap | Helyi

Az „anyák megmentőjének” életét vitték színpadra

Nem is lehetett volna méltóbban megemlékezni a 200 éve született nagynevű orvosról: Semmelweis Ignácról, mint az orgoványi Karakterek Színtársulat csodálatos előadásával.

2018. Február 25. 13:00, vasárnap | Helyi

Fontos határidő közeleg az autósoknak

Azok az év végén biztosítót váltó autósok, akik nem fizették be az első negyedéves kötelező gépjármű felelősségi biztosítás díját, március 1-jéig ezt még szankciómentesen pótolhatják...

2018. Február 25. 12:00, vasárnap | Helyi

Duplájára emelik az újszülöttek támogatását Félegyházán

A korábbi összeg kétszeresével támogatja a jövőben az önkormányzat a Kiskunfélegyházán gyerme­ket vállaló szülőket.