2017. szeptember 26, kedd - Jusztina

2017. Szeptember 13. 08:31, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Kerékpár-regisztráció lesz pénteken

Kerékpár-regisztrációt tart a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság a Hősök Parkjában szeptember 22-én, pénteken 10 és 14 óra között.

Az akció célja a kerékpárlopások számának csökkentése, illetve a felkutatott járművek visszajuttatása a tulajdonosukhoz. A rendőrök ellenőrzik a biciklik megfelelnek-e a biztonságos közlekedés feltételeinek, a hiányosságokról a tulajdonosok listát kapnak. A várakozási idő csökkentése érdekében vigyék magukkal személyi okmányaikat és a kerékpár vázszámát igazoló iratot, ennek hiányában a leolvasott vázszámot felírva. A rendőrség munkatársai kérik, hogy a kerékpárokat tiszta állapotban vigyék a regisztrációra.

Képünk: illusztráció

2017. Szeptember 26. 12:30, kedd | Helyi

Bérunióért harcol a jobbik

Szőcs Norbert a Jobbik Magyarországért Mozgalom regionális igazgatója szeptember 25-én mutatta be Bács-Kiskun megye 4. számú választókerületének jobbikos országgyűlési képviselő jelöltjét Kollár Lászlót.

2017. Szeptember 26. 11:05, kedd | Helyi

Piaci Árak

Aktuális árak a kiskunfélegyházi zöldség-gyümölcs piacon.

2017. Szeptember 26. 08:57, kedd | Helyi

XVII. Városi Diáknap

Városi Diáknapot szervez a Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzat szeptember 27-én, szerdán Kiskunfélegyházán, a városháza előtt.