2018. április 24, kedd - György

2018. Január 12. 13:35, péntek | Belföld
Forrás: mti

Megszökött egy rab a sopronkőhidai börtönből

Munkavégzés közben megszökött egy fogvatartott a Sopronkőhidai Fegyház és Börtönből pénteken - közölte Orosz Zoltán, a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokságának szóvivője az MTI-vel.

Mint mondta, a börtön foglalkoztatási programjában részt vevő férfi a déli órákban szökött meg munkavégzés helyszínéről.

A büntetés-végrehajtási intézet és a rendőrség azonnal megkezdte a 36 éves férfi felkutatását, amely jelenleg is nagy erőkkel tart.

A Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága az esettel kapcsolatban belső vizsgálatot indított - tette hozzá a szóvivő.

Fotó: illusztráció

2018. Április 24. 19:12, kedd | Belföld

35 millió forintos bírságot kapott az egyik nagybank

Pénzforgalmi szabálysértések miatt 35 millió forint bírságot szabott ki a Magyar Nemzeti Bank (MNB) a CIB Bank Zrt.-re.

2018. Április 24. 16:33, kedd | Belföld

Évek óta illegálisan szabadultak meg a romlott hústól, most tetten érték őket

Tetten érték a mezőőrök azokat, akik évek óta romlott húst hordtak ki Rákospalota külterületére - közölte Oláh Csaba, a Rákosmenti Mezei Őrszolgálat intézményvezetője az MTI-vel kedden.

2018. Április 24. 15:01, kedd | Belföld

Kikódolt telefonnal követett el csalást két elítélt a miskolci börtönből

2018. Április 24. 12:55, kedd | Belföld

Életfogytiglant kapott a brutális ladi gyilkos

Életfogytig tartó fegyházbüntetésre ítélte a Kaposvári Törvényszék nem jogerősen azt a férfit, aki 2016 januárjában brutálisan végzett ismerősével a Somogy megyei Lad községben - tájékoztatta a bíróság kedden az MTI-t.