2024. április 18, csütörtök - Andrea

2017. Május 30. 08:42, kedd | Helyi
Forrás: -szerk.-

Múzeumtúra Szentendrére

A Kiskun Múzeum Baráti Köre múzeumlátogatást szervez 2017. június 10-én, szombaton, Szentendrére.

Program:
- Szerb Egyházi Múzeum – Szerb Ortodox Székesegyház (belépő nyugd. 350 Ft/fő, tárlatvezetés 100 Ft/fő),
- Várdomb - Keresztelő Szent János Plébániatemplom,
- Szamos Marcipán Múzeum (belépő 500 Ft/fő),
- Kovács Margit Kerámia Gyűjtemény (belépő 600 Ft, 70 év felett ingyenes) megtekintése.
- Séta a Duna-korzón.

Az utazás vonattal történik előre lefoglalt ülőhelyeken a Nyugati pu-ig, majd HÉV-vel Szentendréig. A vonatjegyeket és a belépőket mindenki egyénileg rendezi.
A múzeumtúrán való részvételt jelezni kell a 06 70/22-11-608-as telefonszámon.
Indulás időpontja: 2017. június 10., szombat, 6.30 órakor. Találkozunk az állomáson 6.15 órakor.
Kérjük, hogy a vonatjegyeket, ha lehetséges mindenki a pénteki napon vásárolja meg.
A következő múzeumtúra időpontja: 2017. július 8., szombat, Debrecen nevezetességeinek megtekintése.

Szeretettel várnak mindenkit!

Fotó: panadea.com

2024. Április 18. 08:00, csütörtök | Helyi

Szép eredmények a Tudásbajnokságon

A Batthyány Lajos Általános Iskola tanulói közül sokan részt vettek a Tudásbajnokság fordulóiban, közülük többen továbbjutottak a Bács-Kiskun vármegyei fordulóba. Sok szép eredményről számolhatunk be.

2024. Április 17. 19:05, szerda | Helyi

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon a szakértők szerint

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon, egyre többen érkeznek az országba azért, hogy megismerjék a magyar konyha remekeit

2024. Április 17. 15:38, szerda | Helyi

Ujjé a Ligetben nagyszerű

A MEDVE Matek szervezői abban hisznek, hogy izgalmas és élvezettel teli szellemi kihívásokon keresztül bárki közelebb kerülhet a matematika világához.

2024. Április 16. 17:27, kedd | Helyi

Dobogós eredmény országos angol versenyen

Kiemelkedő eredményeket értek el a mórások a HEBE Kft. angol nyelvű országos egyfordulós levelezős egyéni és csapatversenyén.