2024. április 19, péntek - Emma

2017. Március 20. 20:35, hétfő | Helyi sport
Forrás: Vas Tibor

Négy aranyérem a Toportyántúrán

Sikeresen szerepeltek a KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai a Pálmonostorán rendezett IV. Toportyán túrán.

A Huszka József HE negyedik íjászversenye ezúttal új helyszínen a község határában található Kiss-tanyán került megszervezésre. A terep adottságait kiválóan kihasználó megmérettetésen, húsz célt kellett leküzdeni az íjászoknak célonként, három-három vesszővel. Az esős időjárás sajnos nem volt kegyes a versenyzőkhöz, de a nagyszerű csapattársak, a magyar puszta szépsége, a finom ebéd mindenért kárpótolta az íjászokat. A szervezők az eredményhirdetés előtt még egy lovasbemutatóval is kedveskedtek.

A versenyen hét fővel képviseltette magát a Fénypárducok Íjász Szakosztály. Versenyzőik közül négyen állhattak a dobogó legmagasabb fokára.

ifj. Fetter Tamás a mini fiú pusztai, Horváth Anna a gyerek lány pusztai, Horváth Csenge a gyerek lány vadászreflex, Vasné Köteles Anita a felnőtt nő pusztai kategóriában érdemelte ki teljesítményével az aranyérmet.

A Fénypárducok többi versenyzőjének eredményei:
Horváth Józsefné 5. lett a felnőtt nők között.
Felnőtt férfi pusztai kategóriában Vas Tibor az 5. , Papp Zoltán a 13. lett.

A Fénypárducok támogatói: Integrál ZRT. , Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

2024. Április 09. 12:27, kedd | Helyi sport

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.

2024. Április 04. 16:29, csütörtök | Helyi sport

Húsvéti verseny beszámolók a Koppányok tollából

2024. március 29-én Nagypénteken, Domaszéken jártunk a Farkas a Piroskát elnevezésű örömíjászversenyen.

2024. Március 26. 11:01, kedd | Helyi sport

Tavaszi versenyek a Koppányoknál

2024. március 17-én a Magyar Íjász Szövetség 3D Szakága 2024. évi 3D Teremíjász Országos Bajnokságon vettek részt a Koppányok 4 fővel.