2018. november 20, kedd - Jolán

2018. Június 16. 20:44, szombat | Helyi
Forrás: HIROS

Őz miatt csapódott fának az autó, ketten sérültek

Egy kiugró őz miatt ketten sérültek meg, amikor fának csapódtak autójukkal Csongrád-Bokrosnál.

A HIROS.HU internetes hírportál információi szerint Tiszaalpár felől Csongrádra tartottak egy ballagásra, amikor egy őz ugrott a kocsi elé. A sofőr félre rántotta a kormányt, az út szélére sodródott, majd ellenkormányzott ugyan, de az úttest túloldalán lévő fák közé az árokba csapódott, ahol felborult.

A Volkswagenben 1 férfi és 3 nő utazott, közülük a bal hátsó ülésen lévő nő beszorult a roncsba, őt a műszaki mentést végző csongrádi és kiskunfélegyházi tűzoltók feszítővágóval szabadítottak ki, majd a mentők őt súlyos, míg egy másik nőt könnyebb sérülésekkel szállítottak kórházba. A tűzoltóknak több fát is ki kellett vágniuk ahhoz, hogy az autót ki tudják vontatni az útra.

Egy helybeli férfi azt mondta, hogy nagyon sok az őz miatti baleset ezen a szakaszon, neki is már három anyagi káros balesete volt ez miatt, amit a biztosító nem fizetett ki.

A baleset miatt több órára teljes szélességében lezárták az érintett útszakaszt.

2018. November 20. 16:54, kedd | Helyi

Alvásvizsgálókat kapott a megyei kórház

Két alvásvizsgáló készüléket tudott vásárolni a kecskeméti megyei kórház neurológiai- és stroke osztálya az önkormányzat és több cég támogatásának köszönhetően.

2018. November 20. 16:40, kedd | Helyi

Fogyasztói tudatosságra nevel a félegyházi Kossuth iskola

A Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma elnyerte a Fogyasztói Tudatosságra Nevelő Iskola címet.

2018. November 20. 11:58, kedd | Helyi

Változás a kórház szakrendeléseinek időponjaiban

2018. 12. 01-én csak az alábbi szakrendelések fogadnak beteget az alábbi időpontokban:

2018. November 20. 10:46, kedd | Helyi

Piaci árak

Aktuális árak a félegyházi zöldség-gyümölcs piacról.