2018. július 16, hétfő - Valter

2018. Június 16. 20:44, szombat | Helyi
Forrás: HIROS

Őz miatt csapódott fának az autó, ketten sérültek

Egy kiugró őz miatt ketten sérültek meg, amikor fának csapódtak autójukkal Csongrád-Bokrosnál.

A HIROS.HU internetes hírportál információi szerint Tiszaalpár felől Csongrádra tartottak egy ballagásra, amikor egy őz ugrott a kocsi elé. A sofőr félre rántotta a kormányt, az út szélére sodródott, majd ellenkormányzott ugyan, de az úttest túloldalán lévő fák közé az árokba csapódott, ahol felborult.

A Volkswagenben 1 férfi és 3 nő utazott, közülük a bal hátsó ülésen lévő nő beszorult a roncsba, őt a műszaki mentést végző csongrádi és kiskunfélegyházi tűzoltók feszítővágóval szabadítottak ki, majd a mentők őt súlyos, míg egy másik nőt könnyebb sérülésekkel szállítottak kórházba. A tűzoltóknak több fát is ki kellett vágniuk ahhoz, hogy az autót ki tudják vontatni az útra.

Egy helybeli férfi azt mondta, hogy nagyon sok az őz miatti baleset ezen a szakaszon, neki is már három anyagi káros balesete volt ez miatt, amit a biztosító nem fizetett ki.

A baleset miatt több órára teljes szélességében lezárták az érintett útszakaszt.

2018. Július 15. 19:41, vasárnap | Helyi

Lótortát is készítettek a hátasoknak

Évtizedes múltja van már a Mezgé lovastáborának, amely olyan népszerű, hogy hirdetni sem kell, mert a gyerekek évről évre visszajárnak.

2018. Július 15. 14:57, vasárnap | Helyi

Kiderült a cukortitok: ezzel etetik a gyanútlan magyarokat

Napjainkban a kristálycukor ára rohamosan csökken Magyarországon.

2018. Július 15. 14:48, vasárnap | Helyi

Idén lesz Bács-Kiskun megyei győztes Az Év Fürdője szavazáson?

Idén nyáron már negyedik alkalommal választja meg az ország a kedvenc fürdőit. Az Év Fürdője szavazásban közel 200 hazai fürdő három kategóriában verseng a voksokért.

2018. Július 15. 08:43, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István Templomból

Évközi 15. vasárnap - 2018. július 15.