2018. április 24, kedd - György

2018. Január 10. 11:48, szerda | Helyi
Forrás: police.hu

Panelházban termesztettek kendert Kiskunfélegyházán

A nyomozók egy férfit és egy nőt állítottak elő.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást két helyi lakos ellen.

A 25 éves férfi és 23 éves nő lakótelepi lakásában 2018. január 9-én a nyomozók házkutatást tartottak. Ennek során a spájzban hét tő, cserépben nevelt cannabis növényt és több kábítószer gyanús, úgynevezett varázsgomba nevű hallucinogén anyagot találtak, illetve egy kendertermeléssel foglalkozó kézikönyvet és digitális mérlegeket. A két személyt a kiskunfélegyházi rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki.

2018. Április 24. 16:29, kedd | Helyi

Komolyan vették az életmentést

Április 24-én tartották az Elsősegélynyújtó Verseny városi fordulóját a József Attila Általános Iskolában.

2018. Április 24. 15:42, kedd | Helyi

Hogyan spórolhat időt a szállodai szőnyegtakarításon?

A szállodai és az otthoni kárpitok között az a különbség hogy sokkal nagyobb megterhelésnek vannak kitéve a különböző szállodai kárpitok, mint magánházakban lévő társaik.

2018. Április 24. 14:56, kedd | Helyi

Nagyító alatt a fitness terem karbantartás

Fitness terem tulajdonosként lényeges kérdés a létesítmény karbantartása.

2018. Április 24. 14:27, kedd | Helyi

Rendhagyó lakberendezési megoldások OSB lapból