2018. július 16, hétfő - Valter

2018. Január 10. 11:48, szerda | Helyi
Forrás: police.hu

Panelházban termesztettek kendert Kiskunfélegyházán

A nyomozók egy férfit és egy nőt állítottak elő.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást két helyi lakos ellen.

A 25 éves férfi és 23 éves nő lakótelepi lakásában 2018. január 9-én a nyomozók házkutatást tartottak. Ennek során a spájzban hét tő, cserépben nevelt cannabis növényt és több kábítószer gyanús, úgynevezett varázsgomba nevű hallucinogén anyagot találtak, illetve egy kendertermeléssel foglalkozó kézikönyvet és digitális mérlegeket. A két személyt a kiskunfélegyházi rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki.

2018. Július 15. 19:41, vasárnap | Helyi

Lótortát is készítettek a hátasoknak

Évtizedes múltja van már a Mezgé lovastáborának, amely olyan népszerű, hogy hirdetni sem kell, mert a gyerekek évről évre visszajárnak.

2018. Július 15. 14:57, vasárnap | Helyi

Kiderült a cukortitok: ezzel etetik a gyanútlan magyarokat

Napjainkban a kristálycukor ára rohamosan csökken Magyarországon.

2018. Július 15. 14:48, vasárnap | Helyi

Idén lesz Bács-Kiskun megyei győztes Az Év Fürdője szavazáson?

Idén nyáron már negyedik alkalommal választja meg az ország a kedvenc fürdőit. Az Év Fürdője szavazásban közel 200 hazai fürdő három kategóriában verseng a voksokért.

2018. Július 15. 08:43, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István Templomból

Évközi 15. vasárnap - 2018. július 15.