2019. január 19, szombat - Sára

2018. Január 10. 11:48, szerda | Helyi
Forrás: police.hu

Panelházban termesztettek kendert Kiskunfélegyházán

A nyomozók egy férfit és egy nőt állítottak elő.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást két helyi lakos ellen.

A 25 éves férfi és 23 éves nő lakótelepi lakásában 2018. január 9-én a nyomozók házkutatást tartottak. Ennek során a spájzban hét tő, cserépben nevelt cannabis növényt és több kábítószer gyanús, úgynevezett varázsgomba nevű hallucinogén anyagot találtak, illetve egy kendertermeléssel foglalkozó kézikönyvet és digitális mérlegeket. A két személyt a kiskunfélegyházi rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki.

2019. Január 19. 10:57, szombat | Helyi

Az idősebb korosztály a legaktívabb az álhírek megosztásában

Az idősebbek körében még mindig népszerűek a közösségi oldalak, míg a fiatalok egyre kevesebbet használják azokat.

2019. Január 19. 10:00, szombat | Helyi

Sokszor használjuk meggondolatlanul a világhálót

Gyermekeink nem tudhatják, mi számít internetes zaklatásnak vagy visszaélésnek, ezért fontos tudnunk, hogy mit tehetünk gyermekünkért, egészséges személyiségfejlődéséért.

2019. Január 19. 08:36, szombat | Helyi

Sokfelé kezdődik havazás, tovább hűl a levegő

Mától visszatér a tél.

2019. Január 18. 18:06, péntek | Helyi

100. életévébe lépett az ország Bálint gazdája

Legalább 40 évet letagadhatna Magyarország Bálint gazdája, sokan nem hiszik el, hogy 2019-ben a 100. életévébe lépett be, pedig így van! Nem régen előadást tartott, ahol az önellátás fontosságára hívta fel a figyelmet.