2024. április 25, csütörtök - Márk

2016. Október 22. 09:07, szombat | Helyi sport
Forrás: Seres László

Sakkozó magyarok XXI. Találkozója a Lakiteleki Népfőiskolán

Záráshoz közeledik a Lakiteleki Népfőiskolán a Kárpát-Medencében Sakkozó magyarok XXI. Találkozója.

A 29 versenyző és a kisérők az ország különböző területeiről, Tiszán-innen és Dunán-túlról, Budapestről valamint határon-túlról, a Felvidékről-, Kárpátaljáról- és a
Délvidékről érkeztek.

Népes tábor képviseli a Kiskunfélegyházi Honvéd TK-t, Bicskei Mihály, Cs.Kovács László, Hideg Ferenc Bendegúz, Lenkei Róbert, Nagy József, Tüzes Gyula, akik a nemzetközi minősitő versenyen játszanak, valamint jelen sorok irója is Seres László a Világtalálkozó programvezetője.

A verseny egy hete tart, részleteket találhatnak a http://www.bkmsakk.hu/torna/sm/sm21.htm honlapon.

A záró-ünnepélyre 2016. október 22-én délután 14-órakor kerül sor.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.