2019. március 24, vasárnap - Gábor, Karina

2018. Február 23. 14:14, péntek | Helyi
Forrás: police.hu

Segítő együttműködés

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság körzeti megbízottjai és a Bugaci Szociális Központ együtt segítették a környező tanyákon élőket.

A Bugaci Szociális Szolgáltató Központ vezetője 2018. február 21-én segítséget kért a kiskunfélegyházi rendőröktől, mivel a nehezen megközelíthető helyeken, Bugac külterületén élő időskorúakhoz a kialakult időjárási helyzetre tekintettel nem tudtak eljutni.

A szociális intézmény a tanyás részen kilenc egyedül élő, időskorú személyről gondoskodik, többek között részükre ebédet szállítanak. Az intézmény egyik alkalmazottja végül a körzeti megbízottak segítségével látogatta végig a tanyán élőket három napon keresztül.

2019. Március 23. 19:00, szombat | Helyi

Nem kincset kerestek

Az előző évekhez hasonlóan a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola is csatlakozott a Te Szedd! - önkéntesen a Tiszta Magyarországért akcióhoz.

2019. Március 23. 14:00, szombat | Helyi

Japán szimfonikus zenekar adott koncertet Félegyházán

Különleges zenei élményben lehetett részük a félegyházi zenekedvelőknek csütörtökön.

2019. Március 23. 12:00, szombat | Helyi

Mind a négy évszakban kedvelt kirándulóhely a Dunakanyar

Szép-szép, de a sok hegy eltakarja a kilátást! – mondta egyszer egy alföldi ember Nagymaroson, a Duna partján állva.

2019. Március 23. 10:00, szombat | Helyi

Nem vesszük komolyan a Cyber-kockázatot

A fogyasztók 46 százaléka aggódik a számítógépes bűnözés rohamos terjedése miatt, ugyanakkor a lakosság mindössze egyharmada védekezik megfelelően a veszélyek ellen