2018. szeptember 24, hétfő - Gellért

2018. Február 23. 14:14, péntek | Helyi
Forrás: police.hu

Segítő együttműködés

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság körzeti megbízottjai és a Bugaci Szociális Központ együtt segítették a környező tanyákon élőket.

A Bugaci Szociális Szolgáltató Központ vezetője 2018. február 21-én segítséget kért a kiskunfélegyházi rendőröktől, mivel a nehezen megközelíthető helyeken, Bugac külterületén élő időskorúakhoz a kialakult időjárási helyzetre tekintettel nem tudtak eljutni.

A szociális intézmény a tanyás részen kilenc egyedül élő, időskorú személyről gondoskodik, többek között részükre ebédet szállítanak. Az intézmény egyik alkalmazottja végül a körzeti megbízottak segítségével látogatta végig a tanyán élőket három napon keresztül.

2018. Szeptember 24. 07:27, hétfő | Helyi

Amiről a lottómilliárdosok nem beszélnek: tragédia a pénz nyomában

Szombat este az Ötöslottón egyvalaki megnyerte az 1 milliárt 846 milliós álomnyereményt.

2018. Szeptember 24. 07:24, hétfő | Helyi

Az ország nagy részén viharos szélre figyelmeztetnek

Esővel és viharos erejű széllökésekkel egy újabb hidegfront éri el hazánkat

2018. Szeptember 23. 14:25, vasárnap | Helyi

Társas magány: egyéni probléma vagy kortünet?

A valódi kapcsolatok hiánya és a virtuális kapcsolatok erősödése a jellemző napjainkban

2018. Szeptember 23. 11:23, vasárnap | Helyi

Megdöbbentő: ennyi magyar ül biciklire rendszeresen

A felnőtt lakosság 70 százaléka szokott valamilyen gyakorisággal kerékpározni.