2018. december 11, kedd - Árpád

2018. Február 23. 14:14, péntek | Helyi
Forrás: police.hu

Segítő együttműködés

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság körzeti megbízottjai és a Bugaci Szociális Központ együtt segítették a környező tanyákon élőket.

A Bugaci Szociális Szolgáltató Központ vezetője 2018. február 21-én segítséget kért a kiskunfélegyházi rendőröktől, mivel a nehezen megközelíthető helyeken, Bugac külterületén élő időskorúakhoz a kialakult időjárási helyzetre tekintettel nem tudtak eljutni.

A szociális intézmény a tanyás részen kilenc egyedül élő, időskorú személyről gondoskodik, többek között részükre ebédet szállítanak. Az intézmény egyik alkalmazottja végül a körzeti megbízottak segítségével látogatta végig a tanyán élőket három napon keresztül.

2018. December 11. 18:04, kedd | Helyi

Adománygyűjtés a hajléktalanszállón élőknek

2018. December 11. 13:47, kedd | Helyi

A polgárőrökre idén is számíthatott a város

December 7-én tartotta a Petőfi Sándor Polgárőr Egyesület évzáró rendezvényét a Városháza dísztermében.

2018. December 11. 11:23, kedd | Helyi

Piaci árak

Aktuális árak a félegyházi zöldség-gyümölcs piacon.

2018. December 11. 09:22, kedd | Helyi

Adventi hangverseny a Szent István Templomban

A Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola növendékei szeretettel várnak mindenkit december 14-én, pénteken 15.30-kor a Szent István Templomba.