2019. január 19, szombat - Sára

2018. Január 11. 17:21, csütörtök | Helyi
Forrás: -szerk.-

Télbúcsúztató Városi Farsang

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel vár minden érdeklődőt szabadtéri programjára 2018. február 10-én, szombaton 16 órától. Gyülekező a Vasútállomásnál 15.45-től.

A hagyományos jelmezes felvonulást télboszorka égetés követi a Petőfi téren. A jó hangulatról a Langaléta Garabonciások és a Padkaporos Táncegyüttes tagjai gondoskodnak, a hideg ellen pedig forralt bor, finom tea és igazi farsangi fánk ad melegséget.
A szervezők minden érdeklődőt (elsősorban jelmezben) szeretettel várnak!

2019. Január 19. 10:57, szombat | Helyi

Az idősebb korosztály a legaktívabb az álhírek megosztásában

Az idősebbek körében még mindig népszerűek a közösségi oldalak, míg a fiatalok egyre kevesebbet használják azokat.

2019. Január 19. 10:00, szombat | Helyi

Sokszor használjuk meggondolatlanul a világhálót

Gyermekeink nem tudhatják, mi számít internetes zaklatásnak vagy visszaélésnek, ezért fontos tudnunk, hogy mit tehetünk gyermekünkért, egészséges személyiségfejlődéséért.

2019. Január 19. 08:36, szombat | Helyi

Sokfelé kezdődik havazás, tovább hűl a levegő

Mától visszatér a tél.

2019. Január 18. 18:06, péntek | Helyi

100. életévébe lépett az ország Bálint gazdája

Legalább 40 évet letagadhatna Magyarország Bálint gazdája, sokan nem hiszik el, hogy 2019-ben a 100. életévébe lépett be, pedig így van! Nem régen előadást tartott, ahol az önellátás fontosságára hívta fel a figyelmet.