2018. április 24, kedd - György

2018. Január 11. 17:21, csütörtök | Helyi
Forrás: -szerk.-

Télbúcsúztató Városi Farsang

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel vár minden érdeklődőt szabadtéri programjára 2018. február 10-én, szombaton 16 órától. Gyülekező a Vasútállomásnál 15.45-től.

A hagyományos jelmezes felvonulást télboszorka égetés követi a Petőfi téren. A jó hangulatról a Langaléta Garabonciások és a Padkaporos Táncegyüttes tagjai gondoskodnak, a hideg ellen pedig forralt bor, finom tea és igazi farsangi fánk ad melegséget.
A szervezők minden érdeklődőt (elsősorban jelmezben) szeretettel várnak!

2018. Április 24. 16:29, kedd | Helyi

Komolyan vették az életmentést

Április 24-én tartották az Elsősegélynyújtó Verseny városi fordulóját a József Attila Általános Iskolában.

2018. Április 24. 15:42, kedd | Helyi

Hogyan spórolhat időt a szállodai szőnyegtakarításon?

A szállodai és az otthoni kárpitok között az a különbség hogy sokkal nagyobb megterhelésnek vannak kitéve a különböző szállodai kárpitok, mint magánházakban lévő társaik.

2018. Április 24. 14:56, kedd | Helyi

Nagyító alatt a fitness terem karbantartás

Fitness terem tulajdonosként lényeges kérdés a létesítmény karbantartása.

2018. Április 24. 14:27, kedd | Helyi

Rendhagyó lakberendezési megoldások OSB lapból