2024. április 26, péntek - Ervin

2018. Augusztus 17. 13:03, péntek | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Útlezárás várható az SZTK épületének felújítása alatt

A forgalomkorlátozás szükséges ahhoz, hogy XXI. század igényeinek megfelelő egészségügyi szolgáltató intézmény kivitelezése gyorsan elkészüljön.

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Fejlesztési Csoportja ezúton tájékoztatja a tisztelt lakosságot, hogy 2018. augusztus 22-től a Korond utca SZTK előtti szakasza az SZTK felújítási munkálatainak idejére lezárásra kerül.

A forgalmi változások az alábbi utcákat érintik:

• A Kossuth utca felől a Korond utcába az SZTK épületéig be lehet hajtani / itt a behajtani tilos táblát zsákutca tábla váltja az építkezés idején/
  • A Deák Ferenc utcáról a Kossuth utcára a közökön át a Hunyadi utca és a Mártírok útja irányába közlekedhetnek.

Tisztelettel kérik az járművezetőket, hogy körültekintően, valamint a megváltozott forgalmi rendet betartva közlekedjenek.

Címkék: útlezárás, sztk

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot