2024. március 28, csütörtök - Gedeon, Johanna

Programok | Sportrendezvény

Országos Fekvenyomó Bajnokság

Nov. 25. Szom 08:00 -15:00
Mezőgazdasági Szakképző Intézmény Sportcsarnoka | Bács-Kiskun, Kiskunfélegyháza, Kiskunfélegyháza Petőfi utca 2/A.

A Center Gym Kiskunfélegyháza versenyét a Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium Sportcsarnokában rendezik meg november 25-én 10 órakor.

A verseny nyílt minősítésű, azaz bárki elindulhat, aki betöltötte 14. életévét. Szövetségi tagság nem feltétel. Várják amatőrök jelentkezését is.

Versenyszabály: „START” vezényszó , „PRESS” és „LE” vezényszó van, de kivárás nincs. Fej emelkedhet, teli talp nem elvárás, könyökbandázs nem megengedett.

Súlycsoportok:
Férfi kategóriák: -80 kg, -90 kg, -100 kg, -110 kg, +110 kg
Női kategóriák: -60 kg, -70 kg, -80 kg, +80 kg
Női kategóriákat csak akkor indítanak, ha megfelelő számű előnevező lesz.

A végeredmény megállapítása minden kategóriában a legnagyobb kinyomott súly alapján történik. Amennyiben két vagy több induló azonos súlyt nyom ki, abban az esetben a testsúlyuk alapján állapítják meg a helyezésüket.

Díjazás: Minden induló részére oklevél
Minden kategória I., II., III. helyezettje kupát illetve Scitec Nutrition által felajánlott terméket kap.
A versenyen külön kupát valamint oklevelet adnak át a női és férfi abszolút bajnoknak. (1-1 fő)
A versenyen a kiskunfélegyházi indulók közül 1 fő helyi abszolút bajnokot is hirdetnek.

Nevezés:
Helyszíni és előzetes nevezésre is van lehetőség.
Előzetes nevezéseket a tyukasz.attila86@gmail.com email címre várják.

Nevezési díj:
2000 forint/ fő, amely tartalmaz reggelit, valamint egy adag edzés előtti formulát.

Öltözet:
Fenti kategóriák, RAW kategóriák,ruhás kategóriát nem indítanak.

A verseny tervezett időrendje:
Mérlegelés: 8-10 óráig

Mezőgazdasági Szakképző Intézmény Sportcsarnoka

Bács-Kiskun, Kiskunfélegyháza, Kiskunfélegyháza Petőfi utca 2/A.