2024. április 16, kedd - Csongor

Nálunk kanyarog Európa legmodernebb, leghosszabb túraútvonala
2015. Augusztus 17. 16:14, hétfő |

Nálunk kanyarog Európa legmodernebb, leghosszabb túraútvonala

Befejeződik az Országos Kékkör megújítása, amely több mint két és fél ezer kilométer hosszúságú.

A grafitrajzok világa életre kel
2015. Augusztus 17. 15:04, hétfő |

A grafitrajzok világa életre kel

Ma (augusztus 17-én) 17 órakor a Félegyházi Napok rendezvénysorozatának keretei között nyitja meg Török Tamás grafikus \"Metszéspont\" című kiállítását a művelődési központban.

Útlezárások a Félegyházi Napok programjai alatt
2015. Augusztus 17. 14:50, hétfő |

Útlezárások a Félegyházi Napok programjai alatt

A Félegyházi Napok rendezvénysorozat alkalmából útlezárásokra lehet számítani, melyeknek helyszínét és konkrét időpontját cikkünkben megtalálhatja.

Nem ördöngősség a számítógép kezelése
2015. Augusztus 17. 14:38, hétfő |

Nem ördöngősség a számítógép kezelése

Szeretné elsajátítani a számítógép használathoz és az internetezéshez szükséges alapvető ismereteket? Vegyen részt a városi könyvtár 20 órás kezdő és 15 órás haladó képzésén!

Narancssárga (2. fokú) riasztás Bács-Kiskun megye több járására
2015. Augusztus 17. 13:51, hétfő |

Narancssárga (2. fokú) riasztás Bács-Kiskun megye több járására

Másodfokú, narancssárga riasztást adott ki a meteorológia szolgálat a felhőszakadás veszélye miatt Bács-Kiskun megye több járására.

Autós üldözés Kiskunfélegyházánál
2015. Augusztus 17. 12:57, hétfő |

Autós üldözés Kiskunfélegyházánál

Autós üldözés után balesetet szenvedett egy szír migránsokat szállító autó Kiskunfélegyházánál 2015. augusztus 16-án.

Selymesi Kenyérszentelés
2015. Augusztus 17. 11:46, hétfő |

Selymesi Kenyérszentelés

Reggelig tartó táncmulatsággal egybekötött Kenyérszentelésre invitáljuk az érdeklődőket 2015. augusztus 19-én (szerdán) 19 órakor Selymesbe.

Figyeljünk a TAJ kártyánkra!
2015. Augusztus 17. 10:33, hétfő |

Figyeljünk a TAJ kártyánkra!

Új törvény lépett hatályba az egészségügyi alapellátásról, s sok részletszabályt csak később ismerhetünk meg, ha a kapcsolódó rendeletek is megjelennek.

A fiú lelőtte az apját, majd önkezével vetett véget az életének
2015. Augusztus 17. 08:20, hétfő |

A fiú lelőtte az apját, majd önkezével vetett véget az életének

A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint 2015. augusztus 15-én 6 óra 41 perckor Bócsa térségében, az 54-es számú főút melletti bekötőúton egy gépkocsiban találtak egy holttestet.

Győzelemmel rajtolt a KHTK a szezonnyitón
2015. Augusztus 16. 22:39, vasárnap |

Győzelemmel rajtolt a KHTK a szezonnyitón

A megyei I. osztály címvédője az előző szezonban a 11. helyen záró Kiskunmajsa együttesét fogadta az első fordulóban. Kiskunfélegyházi Honvéd TK – Kiskunmajsa FC 3 – 2 (2-2)

Kinek ment jól? Mekkora pénzeket kerestek?
2015. Augusztus 16. 16:00, vasárnap |

Kinek ment jól? Mekkora pénzeket kerestek?

Jól ment a nagyoknak - A nyári kánikulában a befektetők többsége valószínűleg épp szabadságát tölti. Mekkora pénzeket kerestek a legnagyobbak?

Készíts fűszerecetet otthon
2015. Augusztus 16. 12:00, vasárnap |

Készíts fűszerecetet otthon

Szeretnéd feldobni valamilyen különleges öntettel, ecettel a már kissé unalmas salátádat? Esetleg szeretnéd meglepni a zöldségimádó barátodat, barátnődet, rokonodat valami saját készítésű dologgal?