2024. április 19, péntek - Emma

Hírek | PR

Tegyél egy praktikus polcot ragasztással a falra!
2021. Április 02. 11:55, péntek |

Tegyél egy praktikus polcot ragasztással a falra!

Egy polcot ragasztással falra erősíteni egyszerű feladat, nem igényel szerszámokat, így hölgyeknek is könnyen megvalósítható. Hoztunk egy csokorra való ötletet, hogy mire használhatsz egy ilyen ügyes kis polcot a falon.

Biztonságos autós utazást tervez? Mutatjuk az autópálya díjakat!
2021. Április 02. 11:50, péntek |

Biztonságos autós utazást tervez? Mutatjuk az autópálya díjakat!

Tavasszal több hosszú hétvége is lesz, amikor a családok szívesen elmennek kirándulni egy-egy napra távolabbi helyekre is.

Nem véletlen népszerűek a kiskunfélegyházi szállások
2021. Március 25. 17:57, csütörtök |

Nem véletlen népszerűek a kiskunfélegyházi szállások

Utazni jó, pláne akkor, amikor már itt a tavasz, és az időjárás lehetővé teszi, hogy a szabadban is tervezzünk programokat.

Női mellényt keresel? Válaszd ki a tökéleteset!
2021. Március 24. 17:22, szerda |

Női mellényt keresel? Válaszd ki a tökéleteset!

Ha a kabáthoz már meleg van, az időjárás viszont még pillanatok alatt hűvösre fordulhat, a mellény jelenti a megoldást.

A Jánosik Kft. takarítja Magyar Nemzeti Múzeumot
2021. Március 19. 15:40, péntek |

A Jánosik Kft. takarítja Magyar Nemzeti Múzeumot

A Jánosik és Társai Kft. nyerte meg a Magyar Nemzeti Múzeum takarítására kiírt közbeszerzési eljárást 2+1 évre.

Kemény dió most a nemzetközi költöztetés
2021. Március 11. 14:00, csütörtök |

Kemény dió most a nemzetközi költöztetés

A pandémia sokunk életét megakasztotta, de van azzal, aki pont most kapja meg álmai állását külföldön? Hová fordulhatsz COVID idején, ha nemzetközi költöztetésre van szükséged és mire számíts a költöztetés során?

Könnyedén megújíthatod az otthonod a nyomtatód segítségével
2021. Március 04. 09:30, csütörtök |

Könnyedén megújíthatod az otthonod a nyomtatód segítségével

Butaság azt gondolni, hogy egy enteriőr megújítását csakis drága bútorok és berendezési tárgyak beszerzésével lehet véghezvinni.

Praktikus ötletek egy szuper gyerekszobához
2021. Február 25. 14:24, csütörtök |

Praktikus ötletek egy szuper gyerekszobához

A gyerekszobát sokan már születés előtt berendezik, így a kis jövevényt már készen várja új birodalma.

Elkészült az újjávarázsolt mezőkövesdi általános iskola
2021. Február 23. 11:20, kedd |

Elkészült az újjávarázsolt mezőkövesdi általános iskola

Többi közt új nyílászárókkal, kibővített tornateremmel és teljesen felújított homlokzattal várja vissza a mezőkövesdi általános iskola a diákjait.

Milyen diákmunkát lehet találni vidéken?
2021. Február 09. 14:36, kedd |

Milyen diákmunkát lehet találni vidéken?

A COVID nem kedvez túlságosan a munkaerőpiacnak, de még ilyenkor is lehet diákmunkát találni egy kis keresgéléssel. Vidéken kicsit nehezebb a helyzet, így hoztunk néhány ötletet, hogyan találj diákmunkát vidéken.

Vigyázz, kész, vízkő!
2021. Február 09. 10:02, kedd |

Vigyázz, kész, vízkő!

Számos háztartási eszköz van, amire befektetésként érdemes tekinteni. A mosógép, a tűzhely, a megfelelő kád, de akár a bojler is mind olyan tárgy, amivel hosszútávon tervezünk.

Kertünk ügyes segédje, a kézi vetőgép
2021. Február 09. 09:55, kedd |

Kertünk ügyes segédje, a kézi vetőgép

Bár még javában a téli időszak napjait tapossuk, egyre inkább közeledik a tavasz, ami elhozza a természet ébredését. Ezzel együtt időszerűvé válnak az időszakos kerti munkák is.