2024. április 19, péntek - Emma

2021. December 07. 10:45, kedd | Helyi

Ingyenes ivartalanítási akció

A Projekt-Pusztahunde e.V közösen a kiskunfélegyházi Fido Bácsi Közhasznú Alapítvánnyal INGYENES kutya és macska IVARTALANÍTÁSI AKCIÓT hirdet a lakosság számára.

Leginkább olyan rászoruló tulajdonosok jelentkezését várják, akiknek nehézséget jelent az ivartalanítás költségének finanszírozása, mégis felelős állattartóként fontosnak tartják ezt a rutinműtétet. A mikrochippel és veszettségi oltással nem rendelkező állatok oltása és chipezése az akcióban résztvevők számára térítésmentesen pótolható.

Az akcióban az alábbi települések vehetnek részt:

• Kiskunfélegyháza,
  • Tiszaalpár,
  • Csólyospálos,
  • Pálmonostora,
  • Petőfiszállás,
  • Jászszentlászló,
  • Kunszállás

Az ivartalanítási akcióhoz csatlakozni kizárólag előzetes regisztrációval lehet.

Az ingyenes ivartalanítást az alábbi szakrendelőben lehet elvégeztetni:
Omnivet Kft.
6100 Kiskunfélegyháza
Szentesi út 25.

Továbbib információ: Fido Bácsi Közhasznú Alapítvány Kiskunfélegyházi Kutyamenhelye
Tel.: 06-70/4343-002

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.