2024. április 25, csütörtök - Márk

2023. Január 30. 09:46, hétfő | Helyi sport

Két fontos versenyen vettek részt szombaton a félegyházi birkózók

Csepelen az év első felnőtt válogató versenyén Molnos Norbert, a szabadfogású 70 kg-osok között ezüstérmet szerzett.

A diákok Kecskeméten küzdöttek az országos döntőbe jutásért, a Kelet-Magyarország régió Szabadfogású Bajnokságon, ami egyben Balla József Emlékverseny volt. Összesen 27 csapat, 254 versenyzője lépett szőnyegre.

A Kiskunfélegyházi BSE és a Korondi Lőrincz Márton SE csapata közösen vett részt 5-5 fővel, akik közül 8-an kvalifikálták magukat a korosztály országos döntőjébe, csapatban pedig a dobogó tetejére állhattak a Diósgyőr és a Téglagyári Baptista SE csapata előtt.

Aranyérmesek: Bárány-Almási Bianka (69 kg, 3 fiút is legyőzve), valamint Fülöp Kristóf (38 kg) és Kacsó Ábel (42 kg).
Ezüstérmesek: Benke Barnabás (85 kg) és Nagy Tamás (35 kg).
Bronzérmesek: Moldován Vencel (46 kg), Nagy Hunor (42 kg) és Tófalvi Tamás (58 kg).

A verseny rendezője, a KeSi Birkózó Szakosztálya. Bárány Tamás versenybíróként segítette a rendezők munkáját.

Szabó József

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.