2024. április 18, csütörtök - Andrea

2021. Április 01. 14:13, csütörtök | Helyi
Forrás: KEOL.HU

Ők lettek az Év Covid Dolgozói Bács-Kiskun megyében

Díjazták azokat az egészségügyi dolgozókat, akik a COVID ellátás keretében kiemelkedően áldozatos munkát végeztek.

A Magyar Kórházszövetség a Duna Bonum Alapítvány által lehetőséget kapott, hogy díjazza azokat az egészségügyi dolgozókat, akik a COVID ellátás keretében áldozatos és az Önök felterjesztése alapján kiemelkedő munkát végeztek.

A Bács-Kiskun Megyei Oktatókórházból az alábbi munkatársakat díjazták:

• Dr. Bozóky István Tüdőbelgyógyászati Osztály osztályvezető főorvos (Kecskemét)
  • Vékony Roland Műszaki Osztály orvosi gázellátó munkatárs (Kecskemét)
  • Dr. Körmendy Szabolcs Tüdőbelgyógyászati Osztály (Kalocsai Szent Kereszt Kórház Telephely)
  • Rózsa Réka Sebészeti és Traumatológiai Osztály ápoló (Kalocsai Szent Kereszt Kórház Telephely)
  • Bánfi Andrea Kardiológia és Kardiológiai Rehabilitációs Osztály ápoló (Kiskunfélegyházi Kórház Telephely)

(Hír forrása: KEOL.HU)

2024. Április 17. 19:05, szerda | Helyi

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon a szakértők szerint

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon, egyre többen érkeznek az országba azért, hogy megismerjék a magyar konyha remekeit

2024. Április 17. 15:38, szerda | Helyi

Ujjé a Ligetben nagyszerű

A MEDVE Matek szervezői abban hisznek, hogy izgalmas és élvezettel teli szellemi kihívásokon keresztül bárki közelebb kerülhet a matematika világához.

2024. Április 16. 17:27, kedd | Helyi

Dobogós eredmény országos angol versenyen

Kiemelkedő eredményeket értek el a mórások a HEBE Kft. angol nyelvű országos egyfordulós levelezős egyéni és csapatversenyén.

2024. Április 16. 16:36, kedd | Helyi

Összeütközött két gépkocsi az 5-ös főúton

Kiskunfélegyháza határában akadályozza a forgalmat a baleset.