2024. április 23, kedd - Béla

2021. Július 28. 10:25, szerda | Helyi
Forrás: Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság

„Starndoltak” a kiskunfélegyházi rendőrök

A fürdőzőket a szakemberek baleset- és bűnmegelőzési tanácsokkal látták el.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság munkatársai 2021. július 27-én a Félegyházi Termál Parkfürdő területén prevenciós napot tartottak. Az előadók a fiatalokat célozták meg programjukkal, mivel a városban működő Izgő-Mozgó Kölyökklub a fürdő területén rendezte meg nyári táborainak egyikét, így pancsoló gyerekekből nem volt hiány a nap folyamán.

A kicsik és nagyobbak játékos módokon tanulhatták meg, hogyan vigyázzanak értékeire akkor is, amikor éppen nyaralnak. A közlekedési ismereteket kvíz segítségével, valamint rajzos-színezős feladatokon keresztül sajátíthatták el.

Nagy érdeklődésre tartott számot a fiúk és lányok körében egyaránt a megkülönböztető fény- és hangjelzéssel ellátott rendőrautó, amelyet a kapitányság egyenruhásai meg is mutattak mindenkinek.

A Bács-Kiskun megyei Rendőr-főkapitányság kéri a strandolókat, hogy aki nem tud úszni, csak a sekély vízbe menjen bele! Felhevült testtel, teli gyomorral vagy ittasan nem tanácsos a vízbe ugrani. A strandra csak a legszükségesebb dolgokat vigyék magukkal! Az értékeiket helyezzék el a fürdő értékmegőrzőjében!

2024. Április 23. 10:37, kedd | Helyi

Vonat és autó karambolozott Kiskunfélegyháza külterületén

A Csongrádi úti tanyák megállóhely közelében történt a baleset.

2024. Április 22. 14:46, hétfő | Helyi

Ma van a Föld Napja

2024-ben újra fókuszban a műanyagok a 34. magyar és az 54. világméretű Föld napján.

2024. Április 22. 14:17, hétfő | Helyi

Sokat árthat a jószándék is!

Ne vigyék haza a madárfiókákat és más állatkölyköket, őzgidákat, nyúl-, nyest- és mókuskölyköket, vadmalacokat! - kéri a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).

2024. Április 22. 14:08, hétfő | Helyi

Családi délelőttöt tartottak a könyvtárban

A Föld napja alkalmából családi délelőttre invitálták az érdeklődőket a Petőfi Sándor Városi Könyvtárba.