2024. április 26, péntek - Ervin

Változatos programokban bővelkedett a diáknap a Közgében
2018. Június 02. 17:27, szombat | Helyi

Változatos programokban bővelkedett a diáknap a Közgében

A KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziumában május 30-án (szerdán) összevonva került megrendezésre a Diáknap és a Kihívás Napja.

Tökéletes kikapcsolódást nyújtott a Mezgések diáknapja
2018. Április 26. 08:30, csütörtök | Helyi

Tökéletes kikapcsolódást nyújtott a Mezgések diáknapja

Április 25-én szemétgyűjtéssel kezdődött a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola és Szakiskola diáknapja.

A szerdai nap a diákoké volt Félegyházán
2017. Szeptember 28. 18:03, csütörtök | Helyi

A szerdai nap a diákoké volt Félegyházán

Mint minden évben, idén is átvehették a város kulcsát jelképesen félegyházi diákjaink.

Kora reggel óta izgatottan készülődnek a diákok
2017. Szeptember 27. 10:54, szerda | Helyi

Kora reggel óta izgatottan készülődnek a diákok

Már régóta tervezgetik a diáknap vetélkedőinek feladatait és a színes programokat városunk diákjai, és végre ma elérkezett a nap, hogy megmutassák mire is képesek egy emlékezetes esemény érdekében.

XVII. Városi Diáknap
2017. Szeptember 26. 08:57, kedd | Helyi

XVII. Városi Diáknap

Városi Diáknapot szervez a Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzat szeptember 27-én, szerdán Kiskunfélegyházán, a városháza előtt.

Diáknap Kiskunfélegyházán
2016. Szeptember 14. 08:16, szerda | Helyi

Diáknap Kiskunfélegyházán

Városi diáknapot szervezett a Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzat 2016. szeptember 13-án, szerdán Kiskunfélegyházán.

Kulcsátadással kezdődött a DIÁKNAP
2016. Szeptember 13. 11:29, kedd | Helyi

Kulcsátadással kezdődött a DIÁKNAP

A rendezvény nyitó eseményeként reggel 9 órakor a Polgármesteri Hivatal Dísztermében Csányi József polgármester átadta városunk kulcsát a Horváth Károlynak, a Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzat vezetőjének .

Félegyházi Városi Diáknap
2016. Szeptember 05. 10:42, hétfő | Helyi

Félegyházi Városi Diáknap

Szeptember 13-án szeretettel várunk minden Érdeklődőt a Városháza előtti ingyenes szórakoztató rendezvényre.

Kereszténynek lenni jó
2016. Május 15. 09:00, vasárnap | Helyi

Kereszténynek lenni jó

Május 12-én halat formázó flashmobbal kezdődött a Constantinum Intézmény tanulóinak diáknapja, melynek jelmondatául azt választották, hogy \"Kereszténynek lenni jó\".

Kreatív értékgyűjtés a diákok szemével
2015. Október 30. 08:08, péntek | Helyi

Kreatív értékgyűjtés a diákok szemével

Szeptember elején két remek napot töltöttünk el mi, - a GYIÖK csapat- a Kreatív Mozaik Alapítvánnyal, abból a célból, hogy a Városi Diáknapot közösen megszervezzük.

Nem csak a diákok mulattak jól
2015. Szeptember 24. 18:40, csütörtök | Helyi

Nem csak a diákok mulattak jól

Remek hangulatban telt ma (szeptember 24-én) a GYIÖK szervezésében megrendezett Diáknap.

Kulcsátadással kezdődött a fergeteges DIÁKNAP!
2015. Szeptember 24. 08:40, csütörtök | Helyi

Kulcsátadással kezdődött a fergeteges DIÁKNAP!

A Diáknap nyitó eseményeként ma (szeptember 24-én) a Polgármesteri Hivatal Dísztermében Csányi József polgármester átadta városunk kulcsát Nagy Bálint diákpolgármesternek.