2018. augusztus 16, csütörtök - Ábrahám

Hírek | PR

MÁV-val kötött szerződést a Jánosik és Társai Kft.
2018. Május 11. 13:07, péntek | PR

MÁV-val kötött szerződést a Jánosik és Társai Kft.

Nyílt közbeszerzési pályázaton nyert 3 évre szóló keretszerződést a MÁV Magyar Államvasutak Zártkörűen Működő Részvénytársaság, Miskolc Pályavasúti Területi Igazgatóság területén a Jánosik és Társai Kft.

Itt a tavasz, hamarosan nekiláthat a fűtés korszerűsítéséhez!
2018. Április 12. 16:44, csütörtök | PR

Itt a tavasz, hamarosan nekiláthat a fűtés korszerűsítéséhez!

Bele se gondolunk, de Magyarországon a lakó-, és közösségi terek az év nagyobb részében - akár hét hónapon keresztül is - fűtésre szorulnak, nem csoda, hogy a takarékossági tippek annyira kelendőek -

Egyházi ingatlanokat épít a Jánosik Kft.
2018. Március 20. 15:27, kedd | PR

Egyházi ingatlanokat épít a Jánosik Kft.

Három egyházi ingatlan kivitelezését, korszerűsítését nyerte el közbeszerzésen a Jánosik és Társai Kft., összesen 1.2 milliárd forint értékben.

Ismét pörög az ingatlanpiac
2018. Március 06. 11:05, kedd | PR

Ismét pörög az ingatlanpiac

2018 elején egy olyan öt éves korszak végén vagyunk, amelynek során folyamatosan nőttek az ingatlanárak. A szakértők számára nem kérdés, ez az év is az ingatlanpiac éve lesz.

Lukács 50, LGT Zenevonat, Leander Kills – kell még több?
2018. Március 01. 09:57, csütörtök | PR

Lukács 50, LGT Zenevonat, Leander Kills – kell még több?

Zúzós dallamokkal készül az idei Open Road Fest.

Költségek lefaragása reptéri parkolással
2018. Február 26. 14:01, hétfő | PR

Költségek lefaragása reptéri parkolással

Amikor külföldre indulunk nyaralni, jó előre ki kell számolnunk a költségeinket. Toronymagasra rúghat egy utazás ára, ha figyelmetlenül döntünk pénzügyi kérdésekben. A költekezés már a reptérre kijutásnál beindulhat.

Izgalmas változások az albérletpiacon
2018. Február 26. 13:55, hétfő | PR

Izgalmas változások az albérletpiacon

2018 februárjában bekövetkezett az, amit már két éve komoly várakozások előztek meg: befékeztek az árak a budapesti lakásbérleti piacon. Egy nagyon magas szinten ugyan, de stabilizálódni látszanak a bérleti díjak.

Hogyan értékelik a nyelvvizsgánkat?
2018. Február 26. 13:47, hétfő | PR

Hogyan értékelik a nyelvvizsgánkat?

Amellett, hogy szorgalmasan gyakorlunk, ha nyelvvizsgára megyünk, fontos, hogy tudjuk, milyen metodikával működik a vizsga. Egy kis praktikusság a felkészülésnél közelebb vihet a sikerhez, mint sok-sok órányi tanulás.

A szem védelmére szolgál az asztali lámpa
2018. Február 26. 13:45, hétfő | PR

A szem védelmére szolgál az asztali lámpa

Nemcsak szebbé varázsolja a helységet, ha több fényforrás van benne, de az egészségünkre is jó hatással van. A hangulat javítása mellett a szemünknek sem árt, ha nemcsak fentről kapjuk a világítást.

Tavaszi étel receptek, amiket könnyen elkészíthetünk
2018. Február 21. 12:00, szerda | PR

Tavaszi étel receptek, amiket könnyen elkészíthetünk

Tavasszal az étel receptek sokszor hívogatnak bennünket egy kis főzőcskézésre, hiszen minden friss, minden üde, és mi magunk is vágyunk a friss kerti finomságokra.

iDM iPump levegős és földhős hőszivattyú 3-11 kW, 3-13 kW
2018. Január 31. 13:25, szerda | PR

iDM iPump levegős és földhős hőszivattyú 3-11 kW, 3-13 kW

Az IDM hőszivattyú gyártó a legnagyobb Osztrák hőszivattyú-gyártó 40 év gyártási és fejlesztési tapasztalattal.

Beköltöztek az első lakók
2018. Január 15. 12:47, hétfő | PR

Beköltöztek az első lakók

Beköltöztek az első lakók a Jánosik és Társai Kft. által épített Jura Lakóparkba. A használatba vételi engedélyt még tavaly év végén megkapták. A lakásoknak több mint 50 százaléka már elkelt –