2024. április 26, péntek - Ervin

A Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar ad matinékoncertet
2017. Április 21. 20:14, péntek |

A Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar ad matinékoncertet

A 30 éves Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar 2017. április 23-án, vasárnap délelőtt Matinékoncertet ad a Kiskun Múzeum udvarán.

Megszólította Félegyházán is az utca emberét Botka László
2017. Április 21. 17:51, péntek |

Megszólította Félegyházán is az utca emberét Botka László

Ezekben a hetekben május 1-jéig végiglátogat minden megyét Botka László, az MSZP miniszterelnök-jelöltje.

Barangolás a Kárpátoktól egészen a törökországi hegyekig
2017. Április 21. 14:06, péntek |

Barangolás a Kárpátoktól egészen a törökországi hegyekig

A Földrajzi Szabadegyetem keretében Bense Zoltán meghívására érkezett dr. Szilassi Péter, az SZTE Természeti, Földrajzi és Geoinformatikai Tanszékének docense.

Véradások májusban
2017. Április 21. 12:58, péntek |

Véradások májusban

Májusban is szervez véradást a Vöröskereszt Kiskunfélegyházi Szervezete. Vért adhat minden egészséges ember, aki már betöltötte 18. életévét, de még nincs 65 éves, testsúlya pedig meghaladja az 50 kg-ot.

Elmarad az örökbefogadó nap
2017. Április 21. 12:18, péntek |

Elmarad az örökbefogadó nap

A szervezők úgy döntöttek, hogy elhalasztják az április 22-ére, szombatra tervezett örökbefogadó családi napot a félegyházi kutyamenhelyen a szeszélyes időjárás miatt.

Tavaszi virágünnep a Petőfi téren
2017. Április 21. 09:49, péntek |

Tavaszi virágünnep a Petőfi téren

A Móra Ferenc Művelődési Központ és Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata szervezésében idén is megrendezésre kerül a tavaszi virágünnep 2017. április 22-én 8-15 óráig a Petőfi tér - Gorkij utcai sétányon.

Anyakönyvi Hírek
2017. Április 20. 13:38, csütörtök |

Anyakönyvi Hírek

Tekintsék meg portálunkon friss anyakönyvi híreinket.

Szép sikerek a diákolimpián
2017. Április 20. 08:44, csütörtök |

Szép sikerek a diákolimpián

Debrecenben zajlott az Ökölvívó Diákolimpia, mely a Kiskunfélegyházi Honvéd ökölvívó szakosztály diákjai is részt vettek és szép sikereket arattak.

Ízelítő Rátkai Zsuzsa képzőművész alkotásaiból
2017. Április 19. 15:00, szerda |

Ízelítő Rátkai Zsuzsa képzőművész alkotásaiból

Kiskunfélegyháza jeles képzőművészének kiállítása április 21-én (péntek) 17 órakor nyitja meg kapuit az érdeklődők számára.

Kajakkal Európa körül
2017. Április 19. 13:00, szerda |

Kajakkal Európa körül

A Földrajzi Szabadegyetem következő előadásán Végvári Tamás tart izgalmas beszámolót merész gondolatának megvalósításáról: nekivágott, hogy kajakkal megkerülje az európai kontinenst.

A függőség, ami „rosszabb, mint az alkohol és a drogok”
2017. Április 19. 11:14, szerda |

A függőség, ami „rosszabb, mint az alkohol és a drogok”

A digitális függőségre egyre több terapeuta kínál gyógyírt, valóságos iparág fejlődött a jelenség köré.

Négy hétvége, három verseny és egy íjászpróba
2017. Április 19. 10:28, szerda |

Négy hétvége, három verseny és egy íjászpróba

Aktívan kezdték a tavaszi versenyszezont a KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai, hiszen az elmúlt négy hétvégén, négy helyszínen versenyeztek.