2018. augusztus 16, csütörtök - Ábrahám

2018. Május 15. 11:02, kedd | Helyi sport
Forrás: Csontos István

A DMTK-KVSE triatlonistái újra dobogóra állhattak

2018. május13-án Debrecenben zajlott le a SPORT XXI Aquatlon Országos Döntő, ahol a DMTK-KVSE triatlonistái remek eredményekkel vettek részt.

Az úszást a Debreceni Sportuszoda 50m-es medencéjében, a futást pedig a Gyulai István Atlétikai Stadion és Edzésközpontban bonyolították le.

Az 41 hazai egyesület 552 indulójával megrendezett Országos Döntőn a versenyzőink a következő eredményekkel öregbítették Kiskunfélegyháza és az egyesületük hírnevét:

Papp Laura -- gyermek korosztály – 1. helyezés
Csontos Dóra --gyermek korosztály - 8. helyezés
Vincze Nádja – gyermek korosztály – 20. helyezés
Trungel-Nagy Zalán – gyermek korosztály – 9. helyezés
Trungel-Nagy Kolos – serdülő korosztály – 14. helyezés
• A gyermek korosztály kategóriában a Papp Laura, Csontos Dóra és Vincze Nádja összeállítású csapat az ezüst érmet szerezte meg.

Felkészülésüket segítették edzőik, Nagy Viktor, Hajdú László, Sebők János és Kiss Brigitta.