2024. május 3, péntek - Tímea

2020. December 31. 13:18, csütörtök | Helyi
Forrás: Csányi József polgármester

Boldog Új Évet Félegyháza

Embert próbáló éven vagyunk túl mindannyian. Egy ilyen év nem szólhat az elégedettségről, hanem inkább az önvizsgálatról. Arról, hogy ebben a helyzetben képességeink és lelkiismeretünk szerint jól álltunk-e helyt.

A 2020-as év a világjárvány hozta bizonytalanság miatt a város történelmének egyik legnehezebb időszaka volt.
A város vezetőjeként szeretnék köszönetet mondani Önöknek, hogy ebben a rendkívüli évben is ott álltak mellettem.

Kétféle kihívással kellett szembenéznem: az egyik az önkormányzatot is érintő Covid okozta pénzügyi nehézség, a másik pedig az a felelősség, hogy polgármesterként hogyan tudok mindent megtenni azért, hogy a város működőképes legyen, a fejlesztések ne álljanak le, és minél több ember életét megóvjuk.

Óriási kihívást jelentett számomra ezzel a felelősséggel megbirkózni. Úgy érzem, hogy a képességeim és lehetőségeim szerint mindent megtettem azért, hogy ennek megfeleljek. Csak bízni tudok abban, hogy Önök is úgy látják, kellő volt az igyekezet részemről és a munkatársaim részéről egyaránt.

Egy biztos: Félegyháza példásan vizsgázott emberségből és összetartásból. Most mutatkozott meg igazán milyen hatalmas erő rejlik a közösségünkben. Bármit is hozzon 2021, nyugodt szívvel tekintek a jövőbe, mert ilyen közegben élhetek és dolgozhatok. Köszönöm Önöknek!

Boldog Új Évet Félegyháza!

Csányi József
polgármester

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.

2024. Május 03. 12:11, péntek | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál