2018. február 26, hétfő - Edina

2017. Szeptember 13. 09:56, szerda | Helyi
Forrás: -szerk.-

Dessewffy utca ünnepélyes átadása miatt útlezárás lesz

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, és a Tisztelt Kossuthvárosi lakókat, hogy a megújult Dessewffy utca ünnepélyes átadása miatt útlezárásra kerül sor, 2017.szeptember 14-én.

Ezen a napon 8.20 perctől kb. 9.40 percig a Dessewffy utca – Kaffka Margit utcától Károlyi Mihály utcáig tartó szakasza – LEZÁRÁSRA kerül, és a keresztutcákból sem lehet majd kihajtani ez idő alatt.

Kérjük szíves türelmüket és együttműködésüket a forgalommentesség biztosításában.

2018. Február 25. 19:05, vasárnap | Helyi

A DAL 2018 győztese Kiskunfélegyházán lép fel először a döntő után

A Dal 2018 győztese, a legtöbb közönségszavazatot elérő magyar modern metal zenekar, az AWS 2018. március 2-án először Kiskunfélegyházán a Rocktárban lép színpadra a döntő után!

2018. Február 25. 14:37, vasárnap | Helyi

Az „anyák megmentőjének” életét vitték színpadra

Nem is lehetett volna méltóbban megemlékezni a 200 éve született nagynevű orvosról: Semmelweis Ignácról, mint az orgoványi Karakterek Színtársulat csodálatos előadásával.

2018. Február 25. 13:00, vasárnap | Helyi

Fontos határidő közeleg az autósoknak

Azok az év végén biztosítót váltó autósok, akik nem fizették be az első negyedéves kötelező gépjármű felelősségi biztosítás díját, március 1-jéig ezt még szankciómentesen pótolhatják...

2018. Február 25. 12:00, vasárnap | Helyi

Duplájára emelik az újszülöttek támogatását Félegyházán

A korábbi összeg kétszeresével támogatja a jövőben az önkormányzat a Kiskunfélegyházán gyerme­ket vállaló szülőket.