2017. szeptember 26, kedd - Jusztina

2017. Szeptember 13. 09:56, szerda | Helyi
Forrás: -szerk.-

Dessewffy utca ünnepélyes átadása miatt útlezárás lesz

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, és a Tisztelt Kossuthvárosi lakókat, hogy a megújult Dessewffy utca ünnepélyes átadása miatt útlezárásra kerül sor, 2017.szeptember 14-én.

Ezen a napon 8.20 perctől kb. 9.40 percig a Dessewffy utca – Kaffka Margit utcától Károlyi Mihály utcáig tartó szakasza – LEZÁRÁSRA kerül, és a keresztutcákból sem lehet majd kihajtani ez idő alatt.

Kérjük szíves türelmüket és együttműködésüket a forgalommentesség biztosításában.

2017. Szeptember 26. 12:30, kedd | Helyi

Bérunióért harcol a jobbik

Szőcs Norbert a Jobbik Magyarországért Mozgalom regionális igazgatója szeptember 25-én mutatta be Bács-Kiskun megye 4. számú választókerületének jobbikos országgyűlési képviselő jelöltjét Kollár Lászlót.

2017. Szeptember 26. 11:05, kedd | Helyi

Piaci Árak

Aktuális árak a kiskunfélegyházi zöldség-gyümölcs piacon.

2017. Szeptember 26. 08:57, kedd | Helyi

XVII. Városi Diáknap

Városi Diáknapot szervez a Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzat szeptember 27-én, szerdán Kiskunfélegyházán, a városháza előtt.