2017. november 25, szombat - Katalin

2017. Szeptember 13. 09:56, szerda | Helyi
Forrás: -szerk.-

Dessewffy utca ünnepélyes átadása miatt útlezárás lesz

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, és a Tisztelt Kossuthvárosi lakókat, hogy a megújult Dessewffy utca ünnepélyes átadása miatt útlezárásra kerül sor, 2017.szeptember 14-én.

Ezen a napon 8.20 perctől kb. 9.40 percig a Dessewffy utca – Kaffka Margit utcától Károlyi Mihály utcáig tartó szakasza – LEZÁRÁSRA kerül, és a keresztutcákból sem lehet majd kihajtani ez idő alatt.

Kérjük szíves türelmüket és együttműködésüket a forgalommentesség biztosításában.

2017. November 24. 21:38, péntek | Helyi

Rockenbauer Pál emléke örök a félegyháziak szívében is

Példaképükre – a nagy természetjáróra emlékeztek a Kiskun Természetbarát SE tagjai és a túrázás, hegymászás, erdőjárás szerelmesei november 24-én 17 órakor a Platán utcai pihenőparkban felállított emlékműnél.

2017. November 24. 16:13, péntek | Helyi

Adventi jótékonysági gitárkoncert

Soós Brigitta gitárművész előadásában a barokk gitárirodalom remekei hallhatók 2017. december 2-án, szombaton 18 órától a Polgármesteri Hivatal Dísztermében az első adventi gyertya meggyújtása után.

2017. November 24. 14:39, péntek | Helyi

Országos Fekvenyomó Bajnokságot rendeznek Kiskunfélegyházán

A Center Gym Kiskunfélegyháza versenyét a Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium Sportcsarnokában rendezik meg november 25-én 10 órakor.

2017. November 24. 12:59, péntek | Helyi

Konferenciát tartottak a sportkedvelők

Sportos Élet Konferencia… - e címet viselte az az összejövetel, melyet a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub szervezett és az Ipartestület Székházában november 23-án tartottak meg.