2024. április 28, vasárnap - Valéria

2024. Március 04. 12:57, hétfő | Helyi
Forrás: batthyanysuli.hu

Éremeső a XI. Csikós József emléktornán

2024. márciusának első hétvégéjén rendezték meg Kiskunfélegyházán a XI. Csikós József emléktornát.

A sok versenyző csapatnak köszönhetően 2 helyszínen zajlottak a teremlabdarúgó mérkőzések. A Félegyházi Térségi Sportiskola U11 korosztálya 3 csapatot indított a megmérettetésen. Az FTSI „A” és FTSI „B” csapat a Kész Arénában, a harmadik csapat a Mezőgazdasági Iskola Sportcsarnokában ontotta a gólokat.

Az FTSI „A” csapata II. helyezést ért el. A csapat tagja a Batthyány Általános Iskola 4. z osztályosa Tanács Levente.

Az FTSI „B” csapat III. helyezést ért el. A csapat tagjai közt szerepelt a Batthyány iskola tanulója, Seres Levente, aki szintén a 4. z osztály tanulója. Levente kiemelkedő teljesítményéért külön elismerésben részesült.

Nagy Noel és Nagy Martin a Batthyány 3.a osztályos tanulója szintén részt vett az FTSI U11 korcsoport számára rendezett versenyen a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium sportcsarnokában, ahol csapatukkal az előkelő 3. helyet érték el.

Noel másnap, már az U9-es korosztály FTSI "B" csapatát erősítette, ahol a 4. helyen végeztek.

Az Astra U11 csapatában a 3.z osztályos Bozó Antal Bulcsú is versenyzett. Csapatával a 2. helyen végeztek.

Gratulálunk e nagyszerű eredményekhez!

Forrás: Tanácsné Oroszi Melinda, Nagyné Farkas Mária, Nagyné Tapodi Tímea, batthyanysuli.hu