2017. szeptember 26, kedd - Jusztina

2017. Szeptember 11. 16:45, hétfő | Helyi
Forrás: police.hu

Halálos vonatgázolás Kiskunfélegyházán - frissítve

A rendelkezésre álló információk alapján az átkelőhelyet biztosító fény piros jelzése ellenére a lecsukott félsorompót megkerülve kerékpárjával a vasúti kereszteződésbe hajtott a 61 éves férfi.

Kiskunfélegyházán, a Szegedi úton közlekedett egy férfi 2017. szeptember 11-én 9 óra 50 perc körül. Haladása során a rendelkezésre álló információk alapján az átkelőhelyet biztosító fény piros jelzése ellenére a lecsukott félsorompót megkerülve kerékpárjával a vasúti kereszteződésbe hajtott, ahol elütötte a menetrend szerint közlekedő személyvonat.

A 61 éves helyi férfi olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.

A baleset körülményeit a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Alosztálya vizsgálja.

2017. Szeptember 26. 12:30, kedd | Helyi

Bérunióért harcol a jobbik

Szőcs Norbert a Jobbik Magyarországért Mozgalom regionális igazgatója szeptember 25-én mutatta be Bács-Kiskun megye 4. számú választókerületének jobbikos országgyűlési képviselő jelöltjét Kollár Lászlót.

2017. Szeptember 26. 11:05, kedd | Helyi

Piaci Árak

Aktuális árak a kiskunfélegyházi zöldség-gyümölcs piacon.

2017. Szeptember 26. 08:57, kedd | Helyi

XVII. Városi Diáknap

Városi Diáknapot szervez a Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzat szeptember 27-én, szerdán Kiskunfélegyházán, a városháza előtt.