2018. február 26, hétfő - Edina

2017. Szeptember 11. 16:45, hétfő | Helyi
Forrás: police.hu

Halálos vonatgázolás Kiskunfélegyházán - frissítve

A rendelkezésre álló információk alapján az átkelőhelyet biztosító fény piros jelzése ellenére a lecsukott félsorompót megkerülve kerékpárjával a vasúti kereszteződésbe hajtott a 61 éves férfi.

Kiskunfélegyházán, a Szegedi úton közlekedett egy férfi 2017. szeptember 11-én 9 óra 50 perc körül. Haladása során a rendelkezésre álló információk alapján az átkelőhelyet biztosító fény piros jelzése ellenére a lecsukott félsorompót megkerülve kerékpárjával a vasúti kereszteződésbe hajtott, ahol elütötte a menetrend szerint közlekedő személyvonat.

A 61 éves helyi férfi olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.

A baleset körülményeit a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Alosztálya vizsgálja.

2018. Február 25. 19:05, vasárnap | Helyi

A DAL 2018 győztese Kiskunfélegyházán lép fel először a döntő után

A Dal 2018 győztese, a legtöbb közönségszavazatot elérő magyar modern metal zenekar, az AWS 2018. március 2-án először Kiskunfélegyházán a Rocktárban lép színpadra a döntő után!

2018. Február 25. 14:37, vasárnap | Helyi

Az „anyák megmentőjének” életét vitték színpadra

Nem is lehetett volna méltóbban megemlékezni a 200 éve született nagynevű orvosról: Semmelweis Ignácról, mint az orgoványi Karakterek Színtársulat csodálatos előadásával.

2018. Február 25. 13:00, vasárnap | Helyi

Fontos határidő közeleg az autósoknak

Azok az év végén biztosítót váltó autósok, akik nem fizették be az első negyedéves kötelező gépjármű felelősségi biztosítás díját, március 1-jéig ezt még szankciómentesen pótolhatják...

2018. Február 25. 12:00, vasárnap | Helyi

Duplájára emelik az újszülöttek támogatását Félegyházán

A korábbi összeg kétszeresével támogatja a jövőben az önkormányzat a Kiskunfélegyházán gyerme­ket vállaló szülőket.