2024. május 5, vasárnap - Györgyi

Forrás: Szent István templom plébániája

Hírek a Szent István templomból

2024. március 31. - HÚSVÉTVASÁRNAP, URUNK FELTÁMADÁSA

• Köszönetet mondunk mindazoknak, akik bármilyen formában hozzájárultak a húsvéti ünnep előkészítéséhez, a szertartások megtartásához.
  • Húsvétvasárnaptól kezdve minden nap 6 órakor kezdjük az esti szentmisét
  • Húsvéthétfőn reggel 7-kor, 9-kor és este 6 órakor lesz szentmise. Délelőtt ½ 11-kor nem tartunk szentmisét.
  • A következő héten minden nap este ½ 6-kor kezdődik az Isteni Irgalmasság imaóra. A szervezők hívnak és várnak mindenkit!
  • Csütörtökön délután 5 órakor szentség kitétellel csendes szentségimádás kezdődik papi és szerzetesi hívatásokért.
  • Jövő vasárnap délután 5 órakor kezdődik az első vasárnapi szentségimádás.
  • Az Adóhivatal mindenkinek elkészítette az adóbevallást. Kérjük, hogy személyi jövedelemadójuk 2X1%-val támogassák a Katolikus Egyházat, illetve valamely jótékony, karitatív szervezetet.

2024. Május 05. 12:11, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 5. - SZENT ISTVÁN TEMPLOM

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.