2024. április 28, vasárnap - Valéria

2017. Január 15. 11:31, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Templom Plébániája

Hírek az Ótemplomból

Évközi második vasárnap - 2017. január 15. A hét ünnepei: Kedd: Szent Antal apát emléknapja. Szerda: Árpád-házi Szent Margit ünnepe. Szombat: Szent Ágnes szűz és vértanú emléknapja.

1. A mai nappal kezdődik meg az ökumenikus imanyolcad. Krisztus Urunk szándéka szerint imádkozzunk mindannyian a keresztények egységéért. Hétfőn este 6 órakor a templomban közös Istentiszteletet tartanak, amelyen Hostyánszki Péter baptista lelkész hirdeti az igét, kedden este 6 órakor a református imaházban Hajagos Gyula esperes, plébános hirdeti az igét, szerdán este 6 órakor pedig a baptista imaházban (Virág u. 29.) Hatvani Zsófia lelkésznő lesz az igehirdető. Mindenkit szeretettel várnak a közös imaalkalmakra.

2. Akik ebben az évben szeretnének házasságot kötni, azok jelentkezését várják a plébániahivatalban.

3. Köszönettel fogadják a február 25-ei egyházközségi bálra tombolatárgyak felajánlását.

4. Kedden és pénteken 9-től 11 óráig van nyitva a Karitász Jókai utca 1. szám alatti helyisége. Szeretettel várják az érdeklődőket.

5. A Keresztény Élet, az Új Ember és a Képmás című katolikus újságok, valamint kalendáriumok
megvásárolhatóak a templom kijáratánál.

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!

Címkék: ótemplom, hirdetések

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi