2018. október 17, szerda - Hedvig

2018. Január 11. 14:57, csütörtök | Helyi
Forrás: -szerk.-

Ingyenes agykontroll-előadás tart dr. Domján László Kiskunfélegyházán

2018. január 25-én, csütörtökön 18 órakor az agykontrollról 1 órás, ingyenes ismertető előadást tart dr. Domján László a Szakmaközi Művelődési Házban (Szent János tér 3.)

Az előadást Domján doktor agykontrolloktató húgával, Domján Andrea egyetemi nyelvtanárral tartja.

Az agykontroll egy stresszkezelő és elmefejlesztő módszer, amely egyszerűen alkalmazható mentális technikák összessége. Ma már bizonyított tény, hogy – főleg ellazult állapotban – képzeletünkkel hatni tudunk testünkre, s azon belül főleg az immunrendszerünkre. Gondolataink erejét, energiáját felhasználva megteremthetjük a gyógyulás lehetőségét. Például képessé válhatunk a depresszió, pánikbetegség, cukorbetegség, mozgásszervi panaszok és függőségek leküzdésére.

A jelenlevők mondhatnak 100 közismert tárgyat, amelyeket dr. Domján László megjegyez, és bármilyen sorrendben kérésre visszamond. Domján doktor kivetítőn keresztül meglepő magyar sikerekről fog meggyőző képeket vetíteni. Az előadás végén az érdeklődők kérdéseket tehetnek fel.

2018. Október 17. 15:58, szerda | Helyi

Anyakönyvi hírek

Tekintsék meg friss anyakönyvi híreinket!

2018. Október 17. 11:59, szerda | Helyi

Poloskacsapdán dolgoznak magyar tudósok

Az utóbbi években rendszeresen visszatérő problémát jelentenek a házakba, lakásokba behúzódó vándorpoloskák és márványospoloskák.

2018. Október 16. 11:06, kedd | Helyi

A piac ünnepi nyitva tartása

Az alábbiakban a piac ünnepi nyitva tartását olvashatják.

2018. Október 16. 10:55, kedd | Helyi

Piaci árak

Aktuális árak a félegyházi zöldség-gyümölcs piacon.