2019. január 19, szombat - Sára

2018. Január 11. 14:57, csütörtök | Helyi
Forrás: -szerk.-

Ingyenes agykontroll-előadás tart dr. Domján László Kiskunfélegyházán

2018. január 25-én, csütörtökön 18 órakor az agykontrollról 1 órás, ingyenes ismertető előadást tart dr. Domján László a Szakmaközi Művelődési Házban (Szent János tér 3.)

Az előadást Domján doktor agykontrolloktató húgával, Domján Andrea egyetemi nyelvtanárral tartja.

Az agykontroll egy stresszkezelő és elmefejlesztő módszer, amely egyszerűen alkalmazható mentális technikák összessége. Ma már bizonyított tény, hogy – főleg ellazult állapotban – képzeletünkkel hatni tudunk testünkre, s azon belül főleg az immunrendszerünkre. Gondolataink erejét, energiáját felhasználva megteremthetjük a gyógyulás lehetőségét. Például képessé válhatunk a depresszió, pánikbetegség, cukorbetegség, mozgásszervi panaszok és függőségek leküzdésére.

A jelenlevők mondhatnak 100 közismert tárgyat, amelyeket dr. Domján László megjegyez, és bármilyen sorrendben kérésre visszamond. Domján doktor kivetítőn keresztül meglepő magyar sikerekről fog meggyőző képeket vetíteni. Az előadás végén az érdeklődők kérdéseket tehetnek fel.

2019. Január 19. 10:57, szombat | Helyi

Az idősebb korosztály a legaktívabb az álhírek megosztásában

Az idősebbek körében még mindig népszerűek a közösségi oldalak, míg a fiatalok egyre kevesebbet használják azokat.

2019. Január 19. 10:00, szombat | Helyi

Sokszor használjuk meggondolatlanul a világhálót

Gyermekeink nem tudhatják, mi számít internetes zaklatásnak vagy visszaélésnek, ezért fontos tudnunk, hogy mit tehetünk gyermekünkért, egészséges személyiségfejlődéséért.

2019. Január 19. 08:36, szombat | Helyi

Sokfelé kezdődik havazás, tovább hűl a levegő

Mától visszatér a tél.

2019. Január 18. 18:06, péntek | Helyi

100. életévébe lépett az ország Bálint gazdája

Legalább 40 évet letagadhatna Magyarország Bálint gazdája, sokan nem hiszik el, hogy 2019-ben a 100. életévébe lépett be, pedig így van! Nem régen előadást tartott, ahol az önellátás fontosságára hívta fel a figyelmet.