2018. július 16, hétfő - Valter

2018. Január 11. 14:57, csütörtök | Helyi
Forrás: -szerk.-

Ingyenes agykontroll-előadás tart dr. Domján László Kiskunfélegyházán

2018. január 25-én, csütörtökön 18 órakor az agykontrollról 1 órás, ingyenes ismertető előadást tart dr. Domján László a Szakmaközi Művelődési Házban (Szent János tér 3.)

Az előadást Domján doktor agykontrolloktató húgával, Domján Andrea egyetemi nyelvtanárral tartja.

Az agykontroll egy stresszkezelő és elmefejlesztő módszer, amely egyszerűen alkalmazható mentális technikák összessége. Ma már bizonyított tény, hogy – főleg ellazult állapotban – képzeletünkkel hatni tudunk testünkre, s azon belül főleg az immunrendszerünkre. Gondolataink erejét, energiáját felhasználva megteremthetjük a gyógyulás lehetőségét. Például képessé válhatunk a depresszió, pánikbetegség, cukorbetegség, mozgásszervi panaszok és függőségek leküzdésére.

A jelenlevők mondhatnak 100 közismert tárgyat, amelyeket dr. Domján László megjegyez, és bármilyen sorrendben kérésre visszamond. Domján doktor kivetítőn keresztül meglepő magyar sikerekről fog meggyőző képeket vetíteni. Az előadás végén az érdeklődők kérdéseket tehetnek fel.

2018. Július 15. 19:41, vasárnap | Helyi

Lótortát is készítettek a hátasoknak

Évtizedes múltja van már a Mezgé lovastáborának, amely olyan népszerű, hogy hirdetni sem kell, mert a gyerekek évről évre visszajárnak.

2018. Július 15. 14:57, vasárnap | Helyi

Kiderült a cukortitok: ezzel etetik a gyanútlan magyarokat

Napjainkban a kristálycukor ára rohamosan csökken Magyarországon.

2018. Július 15. 14:48, vasárnap | Helyi

Idén lesz Bács-Kiskun megyei győztes Az Év Fürdője szavazáson?

Idén nyáron már negyedik alkalommal választja meg az ország a kedvenc fürdőit. Az Év Fürdője szavazásban közel 200 hazai fürdő három kategóriában verseng a voksokért.

2018. Július 15. 08:43, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István Templomból

Évközi 15. vasárnap - 2018. július 15.