2018. április 24, kedd - György

2018. Január 11. 14:57, csütörtök | Helyi
Forrás: -szerk.-

Ingyenes agykontroll-előadás tart dr. Domján László Kiskunfélegyházán

2018. január 25-én, csütörtökön 18 órakor az agykontrollról 1 órás, ingyenes ismertető előadást tart dr. Domján László a Szakmaközi Művelődési Házban (Szent János tér 3.)

Az előadást Domján doktor agykontrolloktató húgával, Domján Andrea egyetemi nyelvtanárral tartja.

Az agykontroll egy stresszkezelő és elmefejlesztő módszer, amely egyszerűen alkalmazható mentális technikák összessége. Ma már bizonyított tény, hogy – főleg ellazult állapotban – képzeletünkkel hatni tudunk testünkre, s azon belül főleg az immunrendszerünkre. Gondolataink erejét, energiáját felhasználva megteremthetjük a gyógyulás lehetőségét. Például képessé válhatunk a depresszió, pánikbetegség, cukorbetegség, mozgásszervi panaszok és függőségek leküzdésére.

A jelenlevők mondhatnak 100 közismert tárgyat, amelyeket dr. Domján László megjegyez, és bármilyen sorrendben kérésre visszamond. Domján doktor kivetítőn keresztül meglepő magyar sikerekről fog meggyőző képeket vetíteni. Az előadás végén az érdeklődők kérdéseket tehetnek fel.

2018. Április 24. 16:29, kedd | Helyi

Komolyan vették az életmentést

Április 24-én tartották az Elsősegélynyújtó Verseny városi fordulóját a József Attila Általános Iskolában.

2018. Április 24. 15:42, kedd | Helyi

Hogyan spórolhat időt a szállodai szőnyegtakarításon?

A szállodai és az otthoni kárpitok között az a különbség hogy sokkal nagyobb megterhelésnek vannak kitéve a különböző szállodai kárpitok, mint magánházakban lévő társaik.

2018. Április 24. 14:56, kedd | Helyi

Nagyító alatt a fitness terem karbantartás

Fitness terem tulajdonosként lényeges kérdés a létesítmény karbantartása.

2018. Április 24. 14:27, kedd | Helyi

Rendhagyó lakberendezési megoldások OSB lapból