2024. május 4, szombat - Mónika

2020. Március 28. 11:10, szombat | Helyi
Forrás: Szerk.

Képviselői POTINFO lehetőséget biztosít Lezsák Sándor

A kialakult helyzet miatt személyes fogadóórát nem tarthat Lezsák Sándor, választókerületünk országgyűlési képviselője, de postán, telefonon, interneten elküldheti kérdéseit, kéréseit, javaslatait.

POstai levél + Telefon + INternet = POTINFO

Lezsák Sándor, választókerületünk országgyűlési képviselője, a Magyar Országgyűlés alelnöke az alábbiakat közölte:

"A koronavírus miatt személyes képviselő fogadóórát nem tarthatok, ezért a jávrány idejére KÉPVISELŐI POTINFO lehetőséget biztosítok a választókerületemben élőknek.

A világjárvány megfékezése érdekében bejelentett rendkívüli kormányzati intézkedés egyéni életében, családjában, településén, munkahelyén, intézményekben számos speciális helyzetet, gondot okozhat, amelyekre joggal keres tisztázó megoldást, segítséget. Képviselői feladatom az, hogy kérdéseit, problémáit, javaslatait megvizsgáljam, a joggal várt válasz miatt szakemberekhez közvetítsem.

Arra kérem, hogy

POSTÁN FELADOTT LEVÉLBEN: FIDESZ-KDNP-Nemzeti Fórum Iroda 6100 Kiskunfélegyháza, Petőfi tér 2.

TELEFONON: Isán András irodavezető, vagy Hegedűs Anita választókerületi munkatárs: 06-706292-5713, 70/905-7040 (hétfő: 9-12 és 13-17 óra között, kedd: 9-12 óra között, szerda: szünnap, csütörtök: 13-16 óra között, péntek: 9-12 óra között)

INTERNETEN: sandor.lezsak@parlament.hu e-mail címen

küldje el kérdését, késeit, javaslatát, vagy egyéni, családi problémáját a megadott elérhetőségek egyikére.

A gyorsabb ügyintézés érdekében - ha szükségesnek látja - telefonszámát jelezni szíveskedjen.

Arra is kérem, hogy egészségének megóvása érdekében kísérje figyelemmel és bizalommal a kormányzati intézkedéseket, felhívásokat, tanácsokat.

A koronavírus terjedését gátló, illetve az egészségügyi ellátás biztonságát fokozó intézkedések csak abban az esetben csökkentik a járványt, ha valamennyien ügyelünk a magunk és környezetünk biztonságára."

Lezsák Sándor (az Ön országgyűlési képviselője)

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.

2024. Május 03. 12:11, péntek | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál