2024. május 3, péntek - Tímea

2016. Október 10. 11:19, hétfő | Helyi
Forrás: -szerk.-

Könyv(fu)tár – a városi könyvtár új szolgáltatása

Nehezen mozog? Betegsége otthonába kényszeríti? Ám egyik kedvenc időtöltése az olvasás? Esetleg környezetében, szomszédságában, rokonságában ismer olyan személyeket, akik hasonló helyzetben élnek?

Válassza Könyv(fu)tár szolgáltatásunkat, amelynek lényege, hogy a beteg, idős, mozgásukban korlátozott, vagy valamilyen oknál fogva lakáshoz kötött személyek részére egy könyvtáros havi rendszerességgel előre egyeztetett időpontban könyvtári könyveket, folyóiratokat, hangoskönyveket szállít ki.

Várjuk érdeklődésüket, jelentkezésüket a 76/461-429 és a 70/338-7317 telefonszámokon, illetve személyesen a könyvtárban a Szent János tér 9. szám alatt.

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.

2024. Május 03. 12:11, péntek | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál