2024. április 27, szombat - Zita

2016. Október 17. 12:48, hétfő | Helyi

Legyünk és tegyünk együtt a Földünkért világnapon!

Legyünk és tegyünk együtt  a Földünkért világnapon!

A kiskunfélegyházi Felsőtemetőnek is felajánlják segítségüket a Földünkért világnapján Nők a Nemzet Jövőjéért Egyesület és a Bács-Kiskun Megyei Család, Esélyteremtési és Önkéntes Ház munkatársai.

A kiskunfélegyházi Felsőtemetőnek is felajánlják segítségüket a Földünkért világnapján a kecskeméti székhelyű Nők a Nemzet Jövőjéért Egyesület és a fenntartásában működő Bács-Kiskun Megyei Család, Esélyteremtési és Önkéntes Ház munkatársai.

Legyünk együtt! Tegyünk együtt! elnevezésű kezdeményezésükhöz azonban bárki csatlakozhat.
A program során október 21-én, pénteken 15 órától kertészeti és parkrendezési munkákat végeznek a kiskunfélegyházi Felsőtemetőben (Nádasdy utca).

A munkába bekapcsolódó középiskolai diákoknak iskolai közösségi szolgálat teljesítéséről igazolást adnak.

További kérdés esetén írjanak az eselyteremtes.bkm@gmail.com e-mail címre, de hívhatják a 20 332 38 50-es vagy a 20 332 87 11-es telefonszámokat is.

Kiskunfélegyházán együttműködő partner: a Nagycsaládosok Kiskunfélegyházi Egyesülete.

A Földünkért világnapi programot a szervezet munkatársai Kecskeméten, Kalocsán és Kiskunhalason is megvalósítják. A három településen október 21-én, pénteken 15 órától a Kecskeméti Vadaskertben, valamint a Kalocsán és a Kiskunhalason egy-egy temetőben ajánlják fel segítségüket.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok