2018. december 11, kedd - Árpád

2018. Február 23. 10:21, péntek | Belföld
Forrás: mti

Megölték a nőt, akinek holttestére a debreceni Nagyerdőben találtak rá

Bűncselekmény áldozata az az 55 éves nő, akit hétfő délután holtan találtak a debreceni Nagyerdőben - közölte a hajdú-bihari rendőr-főkapitányság megbízott sajtószóvivője pénteken az MTI-vel.

Dobó Dénes tájékoztatása szerint a járókelők találtak rá a nő holttestére. A rendőrök a közigazgatási hatósági eljárás szabályai szerint lefolytatták a helyszíni szemlét és halottszemlét. Az eset körülményeinek kivizsgálása érdekében a nyomozó hatóság igazságügyi orvosszakértőt rendelt ki, aki megállapította, hogy az 55 éves nő halálát idegenkezűség okozta.

A rendőrség emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt rendelt el nyomozást az ügyben. Az elkövető felkutatása és azonosítása nagy erőkkel folyamatban van - jelezte Dobó Dénes.

2018. December 11. 17:15, kedd | Belföld

Sörétessel lőtt rá a tartozást behajtani akaró két férfire

Emberölés kísérlete miatt folytat büntetőeljárást H. Pál 38 éves nyíregyházi lakos ellen a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya.

2018. December 11. 16:13, kedd | Belföld

Több mint ötezren jelentkeztek keresztféléves képzésekre

Több mint ötezren jelentkeztek a 2019 februárjában induló keresztféléves képzésekre, a legnépszerűbbek idén is a gazdaságtudományi és műszaki képzések voltak - közölte az Oktatási Hivatal kedden az MTI-vel.

2018. December 11. 14:11, kedd | Belföld

Egymással szemben állt meg két vonat Zalában

Engedély nélkül indítottak el egy vonatot Zalaegerszegről, a szemből érkező szerelvénnyel együtt azonban biztonságos távolságra megálltak egymástól.

2018. December 11. 11:03, kedd | Belföld

Dohánybolti betöréssorozat miatt ítéltek el négy férfit Budapesten

Öt és hét év közötti fegyházbüntetésre ítélte a bíróság első fokon egy dohánybolti betöréssorozat elkövetőit - tájékoztatta a fővárosi főügyész kedden az MTI-t.