2024. április 29, hétfő - Péter

2017. November 04. 16:00, szombat | Helyi
Forrás: hirado.hu

Semmiképp le ne ejtsük az iPhone X-et

November 3-tól kapható minden idők legdrágább Apple okostelefonja, az iPhone X hazánkban is. Nem csak a megvásárlása lehet probléma.

Bár az olcsó(bb), 64 GB tárhellyel szerelt „X” (iksznek mondják, pedig tíz) indulóáron tíz forint híján 380 ezerbe kerül, biztosak lehetünk benne, hogy az almás óriás többet tudna a készülékből eladni, mint amennyit ma gyártatni képes. Öt-hat hetes szállítási időkről szól a fáma.

Mindazoknak a szerencséseknek, akik hamarosan kapnak az új csúcskészülékből, azt lehet tanácsolni: semmiképpen le ne ejtsék.

A Statista diagramja szemlélteti az Apple hivatalos oldalának adatai alapján, hogy miként alakulnak dollárban a különböző iPhone változatok javítási költségei.

(A világoskék oszlop a kijelző, a sötétkék az egyéb javítási költségeket ábrázolja az iPhone SE-től máig.)

Látható, hogy az iPhone X kijelzőjének a cseréje önmagában is rekordot állít majd fel, 279 dollárba fáj.

Megjelenésével minden bizonnyal eddig nem látott mértékben meglendülnek a különféle tokok eladási számai is.

Igaz, egy tokkal pont azt takarja el a készülékből az óvatos felhasználó, amitől az olyan szép lett.

Némelyik védelemmel akár meg is duplázhatja a készülék árát: egy Advent Titanium tok 645 dollárba, azaz jóval többe kerül, mint a kijelzőcsere.

Címkék: iphone, Titanium

2024. Április 29. 07:39, hétfő | Helyi

Már csak Bács-Kiskun vármegyében maradt érvényben a tűzgyújtási tilalom

A csapadékos időjárásnak köszönhetően csökkent a tűzveszély, ezért csütörtöktől Bács-Kiskun vármegye kivételével mindenütt visszavonják a tűzgyújtási tilalmat

2024. Április 29. 07:37, hétfő | Helyi

Élvezzük ki a nyárias időt, amíg lehet

Anticiklon alakítja a következő napok időjárását is, majd csütörtökön nedvesebb levegő érkezik, és többfelé fordulhat elő zápor, zivatar az országban.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból