2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2024. Március 31. 09:26, vasárnap | Helyi
Forrás: Szerk.

Tavaszköszöntő rendezvény a Szérűskertben

Ma (március 31-én) húsvét vasárnap tavaszköszöntő rendezvényre várják az Érdeklődőket a móravárosi Szérűskertben.

Ez alkalommal a Huszka József Hagyományőrző és Sport Egyesület eddigi legnagyobb beruházása is átadásra kerül, mely a csőszház felújítás utáni birtokba vételét jelenti.

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzatának és az egyesület tagságának áldozatkészségével olyan alkotóházat sikerült létrehozni, mely a XXI. század igényeit is kielégíti.

Új villamos hálózat, mozgáskorlátozottak által is használható mosdó, megújult belső terek várják az Érdeklődőket.

• Íjásztatás, tréfás versenyek
  • lángos, szörp
  • állatsimogató és galambkiállítás
  • csokitojás keresés gyermekeknek
  • főzőverseny
  • tojásfestés
  • népi játszóház

Helyszín: Kiskunfélegyháza, Platán utca végén (Megközelíthető az Akácfa utca felől).

2024. Május 05. 12:11, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 5. - SZENT ISTVÁN TEMPLOM

2024. Május 05. 08:00, vasárnap | Helyi