2024. április 27, szombat - Zita

Képek | Közélet

Batthyány iskolások a Petőfi Lakótelepen

2023-10-19 15:30:37

A Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola idén is meghirdette a lakótelepi futást, mely egy népszerű sportesemény Félegyházán. Ilyenkor, ősszel a helyi iskolák diákjai és testnevelő tanárai is részt vesznek a megmérettetésen.
A Batthyány Lajos Általános iskola gratulál minden futónak, egyúttal köszönjük a remek rendezvényt a Darvas iskolának és a Darvas Szabadidő és Diáksport Egyesületnek.

Batthyány iskolások a Petőfi Lakótelepen