2024. április 28, vasárnap - Valéria

Megszűnt az Attila utcai áldatlan állapot
2016. Október 08. 18:41, szombat | Helyi

Megszűnt az Attila utcai áldatlan állapot

Több bejelentés érkezett az Attila utca I-II. közének környékéről, hogy esős időben szinte lehetetlenné válik a közlekedés, mivel az egész úttesten magasan áll a víz.

Új játszótér avatása koronázta meg a Platán iskola családi napját
2016. Május 30. 13:29, hétfő | Helyi

Új játszótér avatása koronázta meg a Platán iskola családi napját

Családi napot tartottak május 28-án (szombaton) a József Attila Általános Iskola Platán utcai tagintézményében, melyen felavatták az új játszóteret is.

Sziget a gyerekeknek
2016. Május 17. 14:39, kedd | Helyi

Sziget a gyerekeknek

Ma (május 17-én) ünnepélyes keretek között nyitotta meg kapuit az önfeledt kikapcsolódást biztosító Gyereksziget a Kiskunfélegyházi Strand és Uszoda udvarán.

Izgalmas verseny elé néznek a húsipari tanulók
2016. Április 19. 19:18, kedd | Helyi

Izgalmas verseny elé néznek a húsipari tanulók

Ma (április 19-én) ünnepélyes megnyitó keretében köszöntötték a Szakma Kiváló Tanulója versenyére érkező diákokat és tanáraikat.

Programok a Magyar Kultúra Napja alkalmából
2016. Január 18. 12:24, hétfő | Helyi

Programok a Magyar Kultúra Napja alkalmából

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, a Móra Ferenc Művelődési Központ és a Petőfi Sándor Városi Könyvtár szeretettel meghívja Önt a Magyar Kultúra Napja alkalmából szervezett rendezvényeire.

Januártól új helyen a Járási Hivatal
2015. December 23. 07:00, szerda | Helyi

Januártól új helyen a Járási Hivatal

A napokban zajlott a Kiskunfélegyházi Járási Hivatal költözése.

237 baba született idén Kiskunfélegyházán
2015. December 17. 12:03, csütörtök | Helyi

237 baba született idén Kiskunfélegyházán

Kiskunfélegyháza vezetése minden évben karácsony közeledtével köszönti legújabb polgárait.

Petőfi Emléknap
2015. December 16. 09:35, szerda | Helyi

Petőfi Emléknap

Városunk Önkormányzata, a Petőfi Emlékbizottság és a Petőfi Sándor Városi Könyvtár december 31-én Petőfi Sándor születésének193. évfordulója tiszteletére rendezett emléknapra várja az érdeklődőket.

A nagycsaládosoké volt ma a Városháza díszterme
2015. December 15. 16:21, kedd | Helyi

A nagycsaládosoké volt ma a Városháza díszterme

Ma (december 15-én) köszöntötte Csányi József polgármester a városunkban és a régiónkhoz tartozó külterületen élő nagycsaládosokat a Polgármesteri Hivatal dísztermében.

Fellobbant a lángja az első adventi gyertyának
2015. November 29. 07:00, vasárnap | Helyi

Fellobbant a lángja az első adventi gyertyának

November 28-án (szombaton) ünnepélyes keretek között gyújtotta meg városunk polgármestere Csányi József az adventi koszorú első gyertyáját.

Az ünnep jelkép és tanítás
2015. Október 23. 08:44, péntek | Helyi

Az ünnep jelkép és tanítás

A magyar történelem egyik jelentős eseményére emlékezett városunk lakossága október 22-én tartott ünnepségén.

Emlékezzünk együtt az Aradi vértanúkra!
2015. Szeptember 25. 13:00, péntek | Helyi

Emlékezzünk együtt az Aradi vértanúkra!

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tisztelettel és szeretettel meghívja Önt és Kedves Családját 2015. október 6-án 16.30 órára az Aradi vértanúk tiszteletére rendezett ünnepségre.